999 rezultate për

pamplona

Lionel Messi rikthehet në stërvitje Ylli argjentinas, Lionel Mesi është rikthyer në stërvitje dhe ky është një lajm i mirë për Herardo Martinon pasi Barcelo
Marca: Reali i Mou-t, një karikaturë "Disa luajtën ndeshje të madhe", deklaroi pas rezultatit 0:0 në Pamplona me Osasunën, trajneri i Real Madrid, Jose Mouri
Mou: Në Osasuna na pret ferri “Nuk kam asnjë problem me Casillas. Me City-n s’kam pasur asnjë kontakt dhe kundër Osasunës do të hedhim një tjetër hap