999 rezultate për

pamjet

Lori Hoxha ndan pamjet nga festa speciale e ditëlindjes: Mbijetova 9862 ditë (FOTO LAJM) Ditën e sotme, trashëgimtarja e “Top Channel”, Lori Hoxha, ka mbushur 27 vite nga ardhja e saj në jetë. E para që e u
Pamjet që bota po pret me padurim, qindra mijëra vaksina gati për t'u shpërndarë (VIDEO) Mijëra doza të vaksinës kundër koronavirusit po prodhohen në Belgjikë dhe kjo është ajo që bota po pret me padurim. D
Publikohen pamjet, Van Dijk del nga spitali me paterica (FOTO LAJM) Mbrojtësi i Liverpoolit, Virgili van Dijk përsoi dje një lëndim të tmerrshëm në derbin e "Merseyside" ndaj Evertonit, ta
Makina "fluturon" në ajër këmbësorin, kamera fikson pamjet e frikshme (VIDEO) Nje tjetër video me pamje të rënda është publikuar ditën e sotme. Bëhet fjalë për një aksident ku makina përplas një
Fevziu i nxori pamjet e kanabisit, Rama: Fillove me filmat ti, ky muhabet ka vdekur Kryeministri Edi Rama, në studion e “Opinion” tha mbrëmjen e djeshme se fenomeni i kanabisit në Shqipëri ka vdekur. K
Dalin pamjet, ky është drejtori i shkollës në Tiranë që nuk i mbijetoi virusit COVID-19 (FOTO LAJM) COVID-19 ka marrë jetën e një drejtori shkolle në Tiranë. Burimet bëjnë me dije se Drejtori i shkollës "Lidhja e Priz
E pushtuan për 2 minuta: Televizioni kombëtar publikon pamjet e stërvitjes gjigante Raportet mes Kinës dhe Tajvanit janë tensionuar sërish pas sfidës që shtetet i bënë njëri-tjetrit në shtator me avionë u
Mahnitëse, JLo dhe Alex Rodriguez nxjerrin në shitje shtëpinë 7 milion dollarëshe (FOTO LAJM) Duket se çiftit të famshëm, Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez i është mërzitur shtëpia super luksoze e cila ndodhet në M
Pamjet e rralla, Agjenti "007" dhe partnerja shihen në publik bashkë (FOTO LAJM) Mund të thuhet se janë një nga çiftet, të cilët është mision i jashtëzakonisht i vështirë t’i fotografosh së bashku në p
Përmbytet Durrësi, dalin pamjet nga ish-Këneta (VIDEO) Durrësi është përmbytur nga moti i keq i ditës së sotme. Kreu i degës së Partisë Demokratike në Durrës, Ferdinand Xh
Pamjet bëhen virale, burri vret tjetrin me dy plumba nga pas shpine (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Brooklyn, SHBA. Një person ka qëlluar dikë tjetër teksa ky i fundit po lante makinën.
I fiksuar pas luksit, dalin pamjet nga jahti i shtrenjtë i Kim Jong Un (FOTO LAJM) Kim Jong-Un bëri bujë vetëm pak kohë më parë pasi u përfol për vdekjen e tij. Ama ai doli në publik më gjallë se kurr
La pas shkatërrim, pamjet me dron nga uragani Delta (VIDEO) Pamjet e marra nga ajri me dron tregojnë qartë shkatërrimin që ka lënë pas uragani Delta, pasi kaloi në Louisiana. Stuhi
Gjatë tubimit Biden heq maskën dhe kollitet, pamjet bëjnë xhiron në media (VIDEO) Gjatë një tubimi në Nevada kandidati për president të SHBA, Joseph Biden ka hequr maskën mbrojtëse nga fytyra dhe është
Ish-banorja e "Big Brother" i jep fund beqarisë, dalin pamjet (FOTO LAJM) Të gjithë me siguri e mbajnë mend Mimoza Krasniqin, ish-banoren e edicionit të dytë të “Big Brother”. Ajo ishte mjaf
Me pamjet më të ëmbla, Miriam Cani zbulon për herë të parë portretin e djalit (VIDEO) Në fillim të këtij viti, këngëtarja Miriam Cani u bë nënë për herë të dytë. Ajo solli në jetë një djalë, të cilin bashkë
Armenët ngrenë flamurin e bardhë, dalin pamjet e sulmeve nga azerët (VIDEO) Lufta është e ashpër mes Azerbajxhanit dhe Armenisë në rajonin e Nagorno Karabakhut me një numër të madh viktimash nga t
Me shpejtësi të madhe në rrugë, policia nxjerr pamjet (VIDEO) 24 patenta janë pezulluar në pak orë gjatë kontrolleve të policisë mbrëmjen e djeshme në aksin në Sauk-Teg-Kashar. N
Pamje të frikshme, publikohen pamjet nga vrasja e biznesmenit (VIDEO) Sonte në Novi Pazar ka ndodhur një ngjarje e rëndë, ku persona të panjohur dyshohet se kanë vrarë pronarin e një agjensi
Dalin pamjet, reperi shqiptar i jep fund beqarisë në Belgjikë (FOTO LAJM) Reperi shqiptar, S4MM i ka dhënë fund beqarisë në një dasmë shumë modeste mes miqsh dhe të afërmish. 1 vit më parë u kon