999 rezultate për

paltrow

Shokuese, aktorja e njohur është dashnorja e Jay Z? Mos Amber Rose zbuloi gjë një nga sekretet më të mëdha të këtyre kohërave? Modelja tha se e dinte fare se cila ishte gru
Surprizon Paltrow: Ish bashkëshorti do rrezikonte jetën për mua Çifti i famshëm hollivudian, Gwyneth Paltrow dhe Chris Martin kanë bërë publik ndarjen në muajin mars 2014, pas 10 vites
Chris Martin rrëfen vuajtet pas ndarjes me Gwyneth Paltrow Chris Martin nuk e ka përjetuar aspak mirë ndarjen nga bashkëshortja, e tashmë pas një kohe të gjatë, ai ka zgjedhur që
Paltrow, një nënë super në formë (FOTO LAJM) Aktorja Gwyneth Paltrow nuk qëndron në fokus të mediave rozë vetëm për romancat e dështuara, por edhe për linjat e saj.
Paltrow dhe Martin ndajnë pasurinë (FOTO LAJM) Ndarja e tyre bëri shumë bujë, por më në fokus ka qënë edhe ndarja e pasurisë së tyre. I referohemi çiftit Gwyneth Paltr
Paltrow tregon arsyet e ndarjes me Martinin Aktorja Gwyneth Paltrow ka treguar arsyet e ndarjes nga bashkëshorti Chris Martinin. Aktorja pohon se nuk e ka pasur të
Aktorja emocionohet nga Obama, harron fjalimin Të ndodhesh përballë Barack Obamës, për një aktore nuk është aspak e lehtë, madje emocionet janë të shumta. Gwyneth Palt
Gwyneth Paltrow aprovon romancën e re të ish-burrit Gwyneth Paltrow dhe lideri i grupit “Coldplay” Chris Martin tashmë janë miq mjaft të mirë, pasi janë divorcuar muaj më p
Beyonce po merr disa këshilla nga Paltrow për ndarje (FOTO LAJM) Pas fotove të fundit ku tregonte se ajo ishte e lumtur pranë bashkëshortit të saj, duket se Beyonce po merr disa këshill
Harron Gwyneth Paltrow, Chris Martin lidhet me Jennifer Lawrence Pas ndarjes me Gwyneth Paltrow rreth 4 muaj më parë, Chris Martin ka rigjetur dashurinë, ndërsa raportohet se është në l
Martin dhe Paltrow sërish bashkë? Kohët e fundit janë shtuar edhe më shumë zërat se Martin dhe Paltrow janë rikthyer bashkë. Edhe pse janë ndarë, Chris Ma
Gruaja më e bukur në botë, kritikohet për fushatën e re publicitare Një vit më parë, Gwyneth Paltrow u nderua me çmimin si gruaja më e bukur në botë, ndonëse ende po kritikohet për këtë vl
Stresi në familje, Gwyneth Paltrow dhe Beyonce nisin pushimet Të dyja kanë qëndruar për një kohë të gjatë në fokus të mediave rozë, për shkak të jetës së tyre personale. Tashmë duket
Ndahet Chris Martin me Gwyneth Paltrow, shkak një femër Chris Martin duket se nuk e ka vuajtur shumë ndarjen me aktoren Gwyneth Paltrow, pasi ai është parë nën shoqerinë e një
Chris Martin e Gwyneth Paltrow, dicorc pas 10 vitesh martesë (FOTO LAJM) Pas 10 vjet martesë me 2 fëmijë të mitur, çifti i jep fund dhe divorcohen. Aktorja Gwyneth Paltrow është ndarë nga bashk
Paltrow: Martesa, vendimi më i mirë Gwyneth Paltrow ka folur për martesën e saj me Chris Martin (vokalistin e Coldplay) dhe është shprehur se vendimi për tu
People: Gwyneth Paltrow, femra më e bukur në botë Revista People ka shpallur aktoren Gwyneth Paltrow si Gruan më të bukur në botë për vitin 2013. 40 vjeçarja shfaqet në k
Ne jetë nuk mund ti kesh të gjitha Pas dy fëmijëve që ka me bashkëshortin e saj Chris Martin, Gwyneth Paltrow ka në plane të ketë edhe një të tretë. Në një
Chris Martin: “Kam fituar lotarinë kur u martova me Gwyneth” Chris Martin, i grupit Coldplay, zbulon për mediat se të jesh i martuar me Gwyneth Paltrow është si të fitosh një lotari
Gwyneth Paltrow: "Jo më fëmijë për mua" Gwyneth Paltrow nuk ka në plan të zgjerojë familjen e saj. Aktorja e cila ka dy fëmijë, Moses, 5 vjeçar, dhe Apple, 7 vj