999 rezultate për

palmieri

Mesazhi i fundit që Hazard i la ish-shokëve të ekipit te Chelsea Eden Hazard më nuk ka asnjë gjurmë në Chelsea. Pasi la javën e kaluar Londrën dhe skuadrën londineze, ylli belg ka da
Për një hundë te shëndetshme dhe të bukur, Spitali Amerikan sjell mjekun italian Andrea Palmieri “Ndërhyrjet jo vetëm estetike. Ja 7 shërbimet e njësisë Operative të Rinosetoplastisë” Operacioni I hundës, për të p
Arsenal mposht Chelsean në garën për Kurzawan Kurzawa nuk ka qenë ipari i përzgjedhuri i Unai Emeryt këtë sezon, pasi është preferuar më shumë Yuri Berchichen. Kjo
Dështon transferimi i Dzekos dhe Palmierit tek klubi anglez Edin Dzeko dhe Emerson Palmieri mund të mos i bashkohen Chelseat në këtë afat kalimtar. Jo vetëm Edin Dzeko, por te C