E FUNDIT/ Stuhi rrufesh në Shkodër, plagosen 3 shtetas
999 rezultate për

pallotta

Pallotta ka një premtim për tifozët nëse kualifikohen në finale James Pallotta ka marrë gjithë vëmendjen pas fitores historike që Roma arriti ndaj Barcelonës. Ai, në festimet e fit
Pallotta: Salah donte të largohej nga Roma Presidenti i Romës, James Pallotta thotë se nuk kishin zgjidhje tjetër përveçse të shisnin Mohamed Salah. Egjiptiani
Pallota qetëson tifozët, nuk largohet Alisson Becker do të vazhdojë ta vesh fanellën e Romës edhe sezonin e ardhshëm, kështu thotë numri një i klubit italian,
U gjobit me 500 euro për hedhjen në shatërvan, presidenti i Romës dhuron 230 mijë euro Ekzaltimi i presidentit të Romës, për kualifikimin në gjysmëfinale pas eliminimit të Barcelonës, shkoi aq larg, sa duke
"Roma nuk është supermarket që shet lojtarë" Dy futbollistët e klubit romak janë duke u monitoruar nga shumë skuadra, por numri një i Romës, James Pallotta, e ka bër
Presidenti i Romës: Fitojmë 3-1, tripletë e Tottit Parashikimi pë supersfidën e sotme në "Olimpico" mes Romës dhe Manchester City-t vjen nga vetë goja e presidentit të klu
Pallotta i bindur: Roma më e fortë se Juventus James Pallota shmang polemikat për gjykimin e Rocchit në Juventus–Roma, por nga ana tjetër presidenti i verdhekuqve u ku
Juve-Roma, Pallotta: Nuk i trembemi bardhezinjëve Pas Manchester Cityt është radha e Juventusit. Kjo javë për Romën është një nga më vendimtaret e sezonit, por presidenti