Mega operacioni "Volvo 4", 27 të arrestuar, 6 nuk janë kapur
999 rezultate për

palace

Ish-trajneri krahason Zaha me Leo Messin Trajneri holandez Frank De Boer ka bërë një krahasim mes driblimeve te Ëilfried Zaha dhe Lionel Messit. Sulmuesi nga B
Ideja "brilante" e Crystal Palace: Të rinjtë, huazim falas Anglia prej vitesh është ndër skuadrat e para për shpenzimet dhe aktivitet kur bëhet fjalë për merkato. Por megjithë
Askush si Milner në historinë e Premier, Liverpool mban hapin e City-it Liverpool, pas fitores bindëse 4-0 të marrë në javën e parë kundër West Ham në shtëpi, ka marrë pikët e plota edhe në mb
Mesfushori i Chelsea shumë pranë largimit Në skuadrëne Chelseas pritet të ketë lëvizje të tjera, ku tashmë një tjetër lojtarë po lakohet për një largim të mundshë
Dhe Liverpool i bashkohet gar me Chelsean dhe Cityn për Wilfried Zaha Sipas mediumit anglez The Sun, Liverpuli është bashkuar me Chelsean dhe Manchester Cityn duke synuar transferimin e sulm
Sërish Salah hero, Liverpool përmbys Crystal Palaces dhe mer vendin e dytë (VIDEO) Crystal Palace nuk mundi ti bëjë ballë Liverpoolit teksa nuk mundi të ruajë avantazhin e golit me 11 metërsh nga Luka Mi
10 lojtarët më të shpejtë në Premier League Sipas statistikave të Premierligë, Leroy Sane edhe pse vetëm 21-vjeçar është lojtari më i shpejtë në Premier League me 3
Chelsea i kthehet fitores në kampionat, mposht Crystal Palace (VIDEO) Chelsea ka arritur të marrë një fitore të rëndësishme duke mposhtur Crystal Pacale me shifrat 2-1 në "Stamford Bridge",
Shënohen dy gola të shpejtë në ndeshjen Chelsea - Crystal Palace (VIDEO) Chelsea ka kaluar në avantazh ndaj Crystal Palace në "Stamford Bridge". Ai që ka shënuar golin është braziliani, Wil
Festa e Lukakut tregon se sa e rëndësishme ishte fitorja kundër Crystal Palaces Në javën e ardhshme Man Utd do të luajë kundër rivalëve të përbetuar, Liverpoolit, që aktualisht kanë 60 pikë (dy ma pak
Manchester United bën mrekullinë ndaj Crystal Palace në "Selhurst Park" (VIDEO) Manchester United ka fituar sonte kundër Crystal Palace në një natë fantastike nga “Djajtë e Kuq”, që rikthyen gjithçka
United përmbys rezultatin ndaj Crystal Palace (VIDEO) Manchester Unitek ka përmbysur rezultatin ndaj Crystal Palace në "Selhurst Park". Goli është shënuar nga mesfushori
Manchester United barazon rezultatin ndaj Crystal Palace (VIDEO) Manchester United ka barazuar shifrat ndaj Crystal Palace në "Selhurst Park". Ai që ka shënuar është sulmuesi belg,
Crystal Palace shënon edhe golin e dytë ndaj Manchester United (VIDEO) Crystal Palace ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Manchester United në "Selhurst Park". Autori i golit është mbrojtës
Ka gol në ndeshjen Crystal Palace - Manchester United (VIDEO) Crystal Palace ka kaluar në avantazh ndaj Manchester United në "Selhurst Oark". Autori i golit është Andros Townsend
Interi në negociata për largimin e sulmuesit Interi mund të mbetet pa sulmuesin Ederin. Është vetë Eder i cili ka kërkuar largimin nga Interi pasi në planet e Spa
Crystal Palace - Arsenal, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Arsenali mposhti 3-2 skuadrën e Crystal Palace ku shënoi gol edhe mbrojtësi shqiptari, Shkodran Mustafi. Në këtë ndes
Lojtari anglez në telashe, bëhet pjesë e një sherri në pub dhe arretohet nga policia Telashe për Jason Puncheon. Lojtari i Crystal Palace është arrestuar mëngjesin e së dielës dhe, më pas, është lënë sëris
Uilliam dhe Harry zgjedhin skulptorin e Dianës Statuja, që do të bëhet 20 vjet pas vdekjes së Lady D, do të realizohet nga Ian Rank-Broadley, autori i portretit të mbr
Wenger i gatshëm ta largojë vetë Sanchezin pasi, e ka gjetur zëvendësuesin Arsene Wenger është i vetëdijshëm se Alexis Sanchez nuk do të rinovojë me Arsenal dhe do të largohet në janar ose në fun