999 rezultate për

paketa

Paketa anti-shpifje, flet gazetari: Rama synon t’u mbyllë gojën kritikëve, ka mentalitet nazist Neritan Sejamini, i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”, ku u diskutua paketa anti-shpifje e propozuar nga qeveria, ka
E frikshme, 50-vjeçari shikon rastësisht në reklamën e paketetave të cigares gruan e tij të vdekur Një burrë është shokuar pasi ka parë fotografinë e gruas së tij të vdekur tek sektori i paketave të cigareve në supermar
Si i mbyll gojën medias paketa anti-shpifje Projektligji për Shpifjen që kaloi të mërkurën në Këshillin e Ministrave, nuk mund të ishte veçse një akt hakmarrjeje nd
"Paketa anti-shpifje", Zëri Amerikës "shuplakë" Ramës: Qeveria kopjon ligje nga vende si Rusia Qarqet mediatike shqiptare shprehën sot shqetësimin e tyre mbi miratimin pa transparencë nga qeveria të një grupi ndrysh
Kondrabandë e mallrave me akcizë, arrestohet në Durrës shoferi nga Gostivari Policia ka arritur të sekuestrojë 309 steka me paketa cigare të cilat po qarkullonin kondrabandë në autobusin e linjës M
Lajm i rëndësishëm për duhanpirësit, hiqen nga qarkullimi paketat Së shpejti, një paketë cigare nuk do të mund ta blesh dot në çdo dyqan lagje, apo supermarket, apo lokal. Ministria e Sh
Fondet e pakëta për Eurovizion, Jonida bën veprimin sfidues Këngëtarja e njohur shqiptare, Jonida Maliqi do të prezantojë Shqipërinë në "Eurovizion". Por pavarësisht fondeve të
Paketa Antishpifje griset në mes të emisionit: Nuk është evropiane Koloreto Cukali, kryetar i Këshillit Shqiptar të Medias, deklaroi në studion e Top Talk me gazetarin Denis Dyrnjaja se S
Paketa anti-shpifje, Rama përmend fëmijët dhe sulmon mediat Kryeministri Edi Rama duket se nuk ka ndërmend të ndalet dhe e ka marrë shumë seriozisht paketën antishpifje. Këtë h
Paketa anti-shpifje, Rama jep disa detaje Teksa ditën e djeshme paralajmëroi se do të kishte një paketë anti-shpifje, ka reaguar sërish kryeministri Edi Rama.
Fundjavat e verës janë emocionuese… edhe kur bie shi! Në këto ditë të çoroditura klimaterike, është bërë krejt normale që ndërsa jeni duke bërë plane fundjave me veten apo me
41 kg drogë në makinë, kapen mat dy shqiptarët në Greqi Dy shtetas shqiptarë janë arrestuar në Greqi. Ky arrestim u bë pasi në makinën e tyre u gjetën 41,5 kg kanabis. Ma
Lufta ndaj duhanit, një milion duhanpirës më pak në Francë Numri i duhanpirësve në Francë ka rënë ndjeshëm, sidomos së fundmi, për shkak të serisë së masave që autoritetet kanë ma
AKEP merr vendimin e rendësishëm për të gjithë përdoruesit e celularëve AKEP vendosur sot që të detyrojë kompanitë celulare për të rikthyer paketat 30 ditore për abonentët e tyre me parapagesë
Shihni si u dhunua nga policia babai i dy fëmijëve që shiste paketa (FOTO LAJM) Pamje të rënda janë pamjet e galerisë e bashkëngjur lajmit ku Neki Bajraktari, baba i dy fëmijëve është dhunuar pasi shi
ALBtelecom hedh në treg paketat 30 ditore me parapagesë ALBtelecom ka si synim të vazhdueshëm t’ju përgjigjet kërkesave të konsumatorëve. Për këtë qëllim, fokusi kryesor mb
Paketa "Për një familje të shëndetshme", 8 analiza për ju dhe fëmijët në Spitalin Amerikan 4000 lekë E keni provuar atë ndjesinë e çlirimit pasi keni kryer disa egzaminime të rëndësishme të cilat i kishit shtyrë prej kohë
Rusia propozon paketat 100 milion dollarëshe për vizitat hapësinore Rusia do t’u propozojë turistëve paketa udhëtimi për në hapësirë brenda një kohe të shkurtër, duke vendosur një çmim fil
Lajm shumë i keq për duhanpirësit: Ky është çmimi i ri për paketat Çmimet e cigareve u rriten masivisht këtë javë me rreth 15 për qind për paketë. Të gjitha pikat e shitjes me pakicë
Zbulohet kush është turku që priste 3 milionë paketa cigaresh në Durrës Zbardhet emri dhe fotografia e shtetasit turk që dyshohet se ishte pritësi i kontinierëve me 3 milionë e 50 mijë cigare