999 rezultate për

pais

Kujdes! Si t'a ristartoni iPhone pa i shkaktuar dëm paisjes Nëse keni në dorë një celular iPhone 8 dhe keni probleme me përdorimin, sot do t'ju mësojmë se si ta ristartojmë atë pa
Pas 50 vitesh ende funksionojnë! Dalin në shitje paisjet e vjetra shtëpiake (FOTO LAJM) Dy të moshuar po shesin pajisjet e tyre shtëpiake që janë blerë 50 vite më parë dhe ende funksionojnë. Sydney dhe Rac
Kurrë mos i bëni këto veprime në palestër 1. Kurrë mos i lini paisjet me djersë Vërtet nuk ka asgjë të keqe të djersini gjatë stërvitjes por të përdorni gjatë
Vodhi paisjet elektronike të lokalit, arrestohet 40-vjeçari Policia ka vënë në pranga një 40-vjeçar pasi ka vjedhur televizorë e kompjutera në një lokal. Mësohet se shtetasi i
Veprimet që nuk duhen bërë në palestër 1. Kurrë mos i lini paisjet me djersë Vërtet nuk ka asgjë të keqe të djersini gjatë stërvitjes por të përdorni gjatë
Nga kujdestare të moshuarish në "yll", habit këngëtarja shqiptare (FOTO LAJM) Ermonela Jaho i magjepsi përsëri mediat ndërkombëtare me interpretimin e saj, në rolin e Madamës Butterfly të Puccini-t.
Ndalohet në Gjermani paisja që po i “çmend” të gjithë Mbi 35 tonë të ‘fidget spinner’-ëve priten te shkaterrohen nga dogana gjermane pasi janë cilësuar si të pasigurt. Lo
8 gjëra të cilat nuk duhet t'i bëni kurrë në palestër 1. Kurrë mos i lini paisjet me djersë Vërtet nuk ka asgjë të keqe të djersini gjatë stërvitjes por të përdorni gjatë
Ndodh në Spanjë, trajneri shkarkohet se mundin kundërshtarin 25-0 Ndodh çudia në futbollin e moshave të Spanjës. Pas fitores 25-0 ndaj një ekipi të qytetit të Valencias, trajneri që drej
Inxhinieri grek me paisje përgjimi, 20 herë në Shqipëri në dy vite Dalin të detaje të reja lidhur me shtetasin grek Ioanis Dragounis, me profesion inxhinier ndërtimi, i cili u ndalua në r
Mediat spanjolle japin alarmin: Shqipëria, masakër me ndërhyrjet estetike E përditshmja spanjolle ‘El Pais’ ka lëshuar alarmin sa u përket ndërhyrjeve estetike në Shqipëri për shkak të mungesës
Zjarr në maternitetin e Durrësit, shkrumbohen pajisjet Materniteti i Durrësit është përshirë nga flakët mëngjesin e sotëm. Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:00 t
PËRGJIMET/ “Artur Zoto dha urdhër që ta fusnim paisjen në Burgun e Peqinit” Besnik Kaptelli kreu i Policisë në IEVP-në e Rrogozhinës ka thënë në Komisionin Hetimor Parlamentar për IMSI Catcher se
Nga data 31 tetor iPhone 4 do të jetë i papërdorshëm Të fiksuarit mbas Apple të cilët kane në përdorim akoma një iPhone 4 së shpejti mund të zbulojnë se iPhone i tyre ësht
Huawei rekord shitjesh, 100 milion paisje për një vit Kompania e telefonave të zgjuar Huawei ka patur një rritje të jashtëzakonshme dy viteve të fundit. Dhe pse akoma vit
Lind bebja me gjuhën më të madhe në botë (FOTO LAJM) Një bebe në Dakota Jugore në SHBA, ka lindur me gjuhë me një madhësi prej të rrituri. Mësohet se ky çrregullim ishte
Kompania jep alarmin: Nëse keni këtë model "Samsung-u" fikeni menjëherë “Samsung” në Korenë e Veriut ka dalë në një deklaratë urgjente duke u kërkuar të gjithë atyre të cilët kanë blerë “Galax
Lenova sjell paisjen më të re Yoga Book, një paisje shumë fuksionale Pajisja e re e Lenovo e quajtur Yoga Book mund të përdoret si tabletë, laptop, platformë vizatimi apo si fletore shënime
Paisjet themelore për një guzhinë të përkryer Të gjithë ëndërrojnë që të kenë një kuzhinë të pastër, me shumë hapësirë për të gatuar. Ju paraqesim një listë me di
Njihuni me "HELLO" produktin inovativ krijuar nga shqiptaro-amerikani Kompania shqiptaro amerikane " Solaborate" ka filluar shitjen e pajisjes më të re të video-komunikimit të quajtur "HELLO