999 rezultate për

pagen

Mësoni sa do ta kenë pagën punonjësit e shëndetsisë në Kosovë Paga më e lartë në sektorin publik të shëndetësisë parashihet të jetë 1195 euro. Kjo pagë u dedikohet mjekëve specialist
Për sa para u larguan nga Portokallia? Aktori flet për pagën në Tv Klan Kimikati vetëm pas pak vitesh në skenën e Portokalli, vendosi të largohej për të shkuar në Tv Klan sëbashku me Besin dhe
Deputeti këngëtar i dhuron rrogën e tij këngëtares Nexhmie Pagarusha Këngëtari Labinot Tahiri, i cili është edhe deputet në Kuvendin e Kosovës, nuk ka reshtur së ndihmuari njerëzit në nevoj
Kompania kineze Suning do të paguaj pagën e Luka Modric te Interi Kompania e njohur kineze Suning mund ta paguajë pagën e Luka Modric, që mund të transferohet tek Interi nga Real Madridi
Si t'i përgjigjesh pyetjes së sikletshme: Sa e ke rrogën? Ju pyet një intervistues pune. Ju nervozoheni në çast, pa ditur si të përgjigjeni. Ky është një skenar i zakonshëm dhe i
Chelsea i dyfishon pagën yllit të skuadrës së tyre Chelsea i ka ofruar mesfushorit N’Golo Kante t’i dyfishojë pagën, duke e bërë atë lojtarin më të paguar në klub. Klub
Alba presion Barcelonës: Rritje page ose largohem Mbrojtësi i krahut të majtë Jordi Alba i ka bërë presion klubit katalans se nëse paga nuk rritet ai do të largohet. T
Ronaldo bie dakort me pagën që i ofron Juventusi Cristiano Ronaldo duket se është vetëm një hap larg Juventusit dhe e vetmja pikë që mbetet për t’u zgjidhur është marrëv
Ministrat që nuk i binden Haradinajt për ta marrë pagën me rritje Disa ministra në Qeverinë e Kosovës, kryesisht nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, po refuzojnë vendimin e Qeve
Ekziston edhe një rrugë ligjore që Haradinaj të mos e marrë pagën e zmadhuar Vendimi i Qeverisë së Kosovës për rritjen e pagave për kabinetin qeveritar nuk mund të kthehet prapa. Pavarësisht kundër
Vetëm Hamza nuk pranon rritje, ministrat e tjerë gati ta marrin pagën Njëri prej vendimeve më të përfolura të kryeministrit, Ramush Haradinaj, ai i rritjes së pagave, u siguron ministrave të
Haradinaj: Sjelljet e Ministrit Hamza janë të pakuptimta kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka reguar ndaj Ministrit ë Financave nga radhët e PDK-së Bedri Hamza pas lajmit
Edhe pse ia rriti pagën vetes, Haradinaj arsyetohet me gjyqtarët Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka mbajtur konferencë për media, pas përfundimit të mbledhjes së 51’të të Qeve
Haradinaj nuk humbet kohë, ia rrit vetes pagën Kryeministri Ramush Haradinaj pas konstatimit të Gjykatës Kushtetuese mbi ligjshmërinë e rritjes së pagave, do të heqë p
Ditë e shënuar për Haradinajn, Kushtetuesja e lejon t'ja rrisë pagën vetes Sapo është publikuar aktgjykimi i Gjykatës Kushtetuese për vendimin e Qeverisë për ngritjen e pagave të zyrtarëve qeveri
Icardi: Më rrisni pagën ose largohem nga Interi Klubi italian i Interit ka njoftuar se ka ofruar për Mauro Icardin një kontratë të re me vlerë rreth 8 milionë euro në v
Pedagogu kritikon Fevziun: Nuk ja kam zili pagën, por fton njerëz mediokër Pedagogu Erion Kristo është një ndër personazhet e pëlqyer të ekranit me një popullaritet të madh edhe në rrjetet social
Sa shqiptarë e kanë pagën mbi 120,000 lekë në muaj Në Shqipëri ishin kontribuues ne skemën e sigurimeve shoqërore rreth 752 mijë persona sipas një mesatare mujore, por vet
Kërkesat e Umtitis largojnë mbrojtësin tjetër të Barcelonës Barcelona po mendon një strategji për mbrojtësin e sapo blerë, Yerri Mina. Sipas Don Balon katalanasit dëshirojnë ta
Çudi alla shqiptare! Drejtori në arrati firmos dokumenta e merr pagën nga shteti Çuditë në Shqipëri s'kanë të ndaluar në Shqipëri. Dash Mehmeti, drejtues i hekurudhave, në arrati, vazhdon të mbajë