999 rezultate për

pacolli

Edhe këshilltarët e Pacollit me paratë e qytetarëve flenë në hotele të shtrenjta Shumat e përcaktuara nga shteti për shpenzim në hotele gjatë vizitave zyrtare nuk dolën të mjaftueshme për dy këshilltar
Pacolli jep lajmin e mirë për flamurin e Kosovës Ka qenë zëvendëskryeministri i Kosovës, Behgjet Pacolli i cili nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook ka tregu
Pacolli: Nuk jap asnjë cent nga xhepi për të mbrojtur Kosovën Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, i është kundërpërgjigjur homologut të tij serb, Ivica Daçiç, i cili ka th
Serbia liron mjekun shqiptar që e burgosi pa asnjë akuzë Ibrahim Matoshi është liruar nga burgu i Serbisë. Ai ishte arrestuar më 13 gusht nga autoritetet serbe në pikën kufitare
Shqiptari më i pasur thotë se e njeh Putinin dhe e vlerëson si njeri të mirë Ministri i Jashtëm i Kosovës, Behxhet Pacolli, i cili ka qenë në SHBA me rastin e punimeve të Asamblesë së OKB, ka dhënë
Pacolli nxjerr foto me të, ndërsa Daçiçi vazhdon ta luftojë me mish e shpirt Kosovën Ministri i Punëve të Jashtme të Serbisë, Ivica Daçiç, ka thënë se Serbia do të dërgojë një note proteste në Kombet e Bas
Deputeti ia kujton Pacollit: Mijëra të vararë dhe 20 mijë gra të dhunuara “Çfarë trishtimi: - 13,000 të vrarë; - 1,700 të zhdukur; - 200 varreza masive; - 20,000 gra të dhunuara; - 1 milionë qyt
Deputeti, thirrje Thaçit dhe Pacollit: Kthehuni se na nxitë Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e LDK-së, Haxhi Avdyli ka komentuar vizitën e krerëve të shtetit në Shtetet e
Çudit Pacolli: Me serbët nuk kemi patur kurrë probleme Ministri i Jashtëm Behgjet Pacolli, ka thënë se në mes të Serbisë dhe Kosovës nuk duhet të ketë kufij dhe se “topi duhe
Vazhdojnë bëmat e Pacollit, këtë herë këndon me Labin këngë të huaj (VIDEO) Behgjet Pacolli mbrëmë u bë qesharak me disa postime në Facebook. Një shtrëngim i duarve me Donald Trump e ka shfaqur
Sikur Pacolli me Trumpin edhe kryeministri irakian ka lenë nam duke iu vardisur Obamës (VIDEO) Ditën e kaluar zv.kryeministri i Kosovës, Behgjet Pacolli u bë qesharak pasi tentoi të takonte Donald Trumpin. Ndërsa, T
Shteti mysliman afrikan nxjerr gafën e Pacollit dhe turpëron Kosovën Maroku një shtet mysliman në Veri të Afrikës po mban një qëndrim të ashpër ndaj shtetit të Kosovës. Kryeministri i kë
Pacolli takon miqësisht Daçiçin, duket i lumtur Ministri i Jashtëm, Behgjet Pacolli, në Nju Jork, ka takuar homologun e tij serb, Ivica Daçiç, në kuadër të një takimi m
Universiteti tajlandez heq çmimin që ia dhanë Pacollit Edhe pse deri para pak ditësh në uebfaqen e universitetit “Bodhisastra” në Tajlandë figuronte lista me çmimet e titujve
Bahtiri me shpejtësi reagon kundër Shqipërisë, kritikon edhe Pacollin Nënkryetari i AKR-së, Agim Bahtiri ka dalë kundër idesë së shefit të tij Behgjet Pacolli, i cili ka kërkuar që në dialog
Kosova kërkon nga Edi Rama që të përfshihet në dialogun me Serbinë Ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli ka pritur sot homologun e tij shqiptar, Ditmir Bushati, ku është diskutuar
Vazhdimisht sillet sikur i jep Kosovës por Pacolli harxhon 2 mijë euro për dy bileta Zëvendëskryeministri i Kosovës, Behgjet Pacolli kishte shpenzuar rreth 2 mijë e 200 euro për dy udhëtime me aeroplan, nj
Pronari i agjencisë zbulon gënjeshtrën e trashë të Pacollit: Nuk na goditën serbët Drejtori i kompanisë “Barileva Turist”, Naser Januzi, ka mohuar se autobusët me udhëtarë kosovarë janë sulmuar dje në Se
Pacolli reagon pas sulmit ndaj autobusit të Kosovës në Serbi Ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, njëherësh zëvendëskryeministër i vendit, Behgjet Pacolli, ka reaguar pasi një au
Pacolli tregon reagimin e ndërkombëtarëve pasi ia ndaluan vizitën Vuçiçit Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli ka thënë se bashkë me kryeministrin Ramush Haradinaj, kanë marrë vendim so