999 rezultate për

pablo

Fiksimi i vajzave, shokon këngëtari i njohur: Jam homoseksual (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur spanjoll, Pablo Alboran ka vendosur të deklarojë publikisht se është homoseksual dhe shumë i lumtur p
E zhveshur në Instagram, pozat e papërballueshme të ish-it të Osvaldos (FOTO LAJM) Ish-partnerja e sulmuesit të njohur italian Pablo Osvaldo, Jimena Baron, e ka tepruar në Instagram. Bukuroshja 33 vjeçar
Ish-portieri i njohur tregon lidhjet me Pablo Eskobarin: Si më kërcënoi policia për të treguar vendodhjen e tij Portieri mitik i Kolumbisë Rene Higuita rrëfeu disa nga përvojat e tij me trafikantin më të madh të të gjitha kohërave t
Dikur ishte vila e Pablo Escobarit, sot një nga hotelet më të kërkuar në botë (FOTO LAJM) Është quajtur “Casa Malca” dhe është një hotel luksoz në Gjirin e Meksikës, pranë qytetit të Tulumit. Karakteristikat
Zbulohet sekreti: Karteli i Pablo Escobarit dëshironte të likuidonte portierin legjendar të Paraguait (VIDEO) Përballja mes futbollistëve të Jose Luis Chilaver dhe Faustin Asprilla ishte tejet dramatike në mes të Paraguait dhe Kol
Propozime dashurie dhe udhëzime për të rritur pëllumba, zbulohen sekretet e Pablo Escobar Ai sundoi botën e kokainës për dekada deri sa u qëllua për vdekje në vitin 1993. Ishte i pamëshirshëm me ata që e tradht
Vjosa kritikon Kurtin dhe thotë se kurrë nuk do ta mbajë fotografinë e Thaçit në zyrë Kandidatja e Lidhjes Demokratike të Kosovës për kryeministre, Vjosa Osmani, ka qenë e ftuar mbrëmë në emisionin Pressing
Flet ish-gruaja e Escobar: E njoha kur isha 12-vjeç, të duaje një pusht Victoria Eugenia Henao, tani 58 vjeç, u takua me Pablo Escobarin kur ishte vetëm 12 vjeç. Atëherë, Escboar, një 23-vj
Historia frymëzuese e personit të parë në Europë me sindromën down Në vitin 2009, filmi spanjoll Me, kishte karakter kryesor djalin me sindrom Down, Pablo Pineda. Ky ç’rregullim nuk e
Si e përjetova me frikë, takimin e parë me Pablo Escobar? Nga Kreshnik Spahiu* Ishte mbrëmje dhjetori. Shiu që binte me rrebesh dhe vetëtimat drith
Del në shitje ishulli privat i Pablo Escobar Ishulli privat Saddleback Cay në Exuma, Bahama, i cili është përdorur për të promovuar festivalin Fyre, i njohur si ahen
Njihuni me 25 faktet e Pablo Escobarit Pablo Escobar është ‘mbreti’ më i madh i drogës që bota ka parë ndonjëherë. Emri i tij është sinonim për Kokainë & Kolum
Çmenduri të tilla bënte vetëm Escobar Pablo Escobar është ‘mbreti’ më i madh i drogës që bota ka parë ndonjëherë. Emri i tij është sinonim për Kokainë & Kolum
Babai nga gëzimi bën tatuazh emrin e djalit, më pas kupton se nuk ishte i tij Ai ishte aq i lumtur që ishte një baba që vendosi të bënte tatuazh emrin e djalit të tij në shpinë: “Benjamin”. Një m
Faleminderit që shpëtuat Pablon! Berisha bën postimin e çuditshëm pas djegies së 5 makinave Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një postim iroonik pas djegies së pesë makinave gjatë mëngjesit të sotëm në Vlorë.
Hidhet në erë pallati i Pablo Escobar (VIDEO) Duke se qyteti i Medelinës në Kolombi po i fshin një herë e mirë gjurmët e trafikantit famë keq, Pablo Escobar. Së f
Sevilla merr kreun, kërcënon Barcelonën (VIDEO) Pas dy barazimeve radhazi Sevilla u rikthye te fitorja në La Liga. Në Ramon Sanchez Pizjuan, skuadra andaluziane mposhti
Harroni filmat, këto janë pamjet e para nga jeta e Eskobarit (FOTO LAJM) Fqinjët nuk e dinin se kjo grua me një theks të gëzueshëm kolumbian ruante sekrete të dhunës dhe të vdekjeve. Sekrete
Deshi ta merrte me vete në varr, e veja e Eskobar tregon sekretin e errët Eshte sekreti i jetës që kishte vendosur ta merrte me vete në varr. Më në fund 57-vjeçarja Maria Victoria Henao, e veja
Nuk keni për ta besuar! Këto çmendurira mund t’i bënte vetëm Eskobar Pablo Escobar është ‘mbreti’ më i madh i drogës që bota ka parë ndonjëherë. Emri i tij është sinonim për Kokainë & Kolum