999 rezultate për

pĂrmes

Ronaldo me dopietë, Juve "poker" Parmës (VIDEO) Juventus ka shkatërruar 0-4 Parmën. Për skuadrën e Pirlos shënuan Kulusevski 23’, dy herë CR7 26’ 48’ dhe Morata në
A do luajë Ibra ndaj Parmës? Zlatan Ibrahimovic thuhet se nuk është kthyer në stërvitjet grupore me Milanin dhe duket se do të humbasë ndeshjen kundë
"Zgjohet" Interi, ngushton rezultatin ndaj Parmës (VIDEO) Pas golit të dytë, Interi më në fund ka reaguar duke ngushtuar rezultatin. Në minutën e 64', vetëm 5 minuta pasi u fu
Interi nuk ndalet në merkato, në bisedime me Parmën për dy futbollistë Drejtori sportiv i Parmës Marcello Carli është ndalur të flasë për merkaton e klubit emilian dhe ka pranuar se Matteo Da
Milan mposht Parmën me përmbysje, barazohet me pikë me Napolin "Rossonerët" me fitoren kundër Parmës, vazhdojnë të jenë në garë për një vend që dërgon në Ligën e Evropës, sidomos pas
Skuadra e Parmës në telashe, një lojtar rezulton pozitiv me koronavirus Skuadra e Parmës ka mësuar për një rast pozitiv me koronavirus në skuadrën e tyre. Lajmin e ka konfirmuar vet skuadra
Mbyllet në barazim ndeshja e parë e Serie A mes Torinos dhe Parmës Rikthehet pas më shumë se tre muajsh Seria A me ndeshjet e prapambetura që i përkasin javës së 25-të. Andrea Belotti
Koronavirusi në Serie A, dalin pozitivë 2 futbollistë të Parmës Parma ka njoftuar se dy nga lojtarët e tyre janë izoluar, pasi kanë rezultuar pozitiv në koronavirus. Komunikata nga
Spali i Berishës triumfon ndaj Parmës dhe rrit shpresat te mbijetesa (VIDEO) Me Gigi Di Biaggion në pankinë, Spal nis të shpresojë sërish te mbijetesa, pasi ia doli të marrë tre pikë në një transfe
Lazio zhbllokon sfidën ndaj Parmës (VIDEO) Lazio ka arritur që të zhbllokojë ndeshjen në fundin e pjesës së parë ndaj Parmës në transfertë. Pas një këmbëngulje
Bëri një tjetër paraqitje fantastike ndaj Parmës, Ronaldo: Tre pikët më me rëndësi se golat e mi Ronaldo është i lumtur për fitoren e Juves, më shumë se sa golat që i shënoi të dielën mbrëma. Interi barazoi 1-1 me
Një dhe i vetëm, CR7 me rekord të ri Crisiano Ronaldo sërish është me një rekord të ri. Sulmuesi i Juventus realizoi një dopietë në sfidën e të dielës mbr
Shpërthen CR7, kalon Juven në avantazh (VIDEO) Juventus ka kaluar në fund te pjesës së parë në avantazh ndaj Parmës falë CR7. Portugezi bëri mjaft mirë brenda zonës
A do të luajë CR7 ndaj Parmës? Sarri merr vendimin Kristiano Ronaldo nuk mundi të ishte protagonist në ndeshjen e fundit të Juventus. Portugezi ishte parashikuar të is
Ka luajtur vetëm 7 takime me Parmën, Dermaku merr vendimin për të ardhmen Kastriot Dermaku këtë sezon ka veshur fanellën e Parmës në Serie A. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare ka luajtur vetë
Juventusi "mposht" Interin në garën për sulmuesin e Parmës Mosarritja te Erling Haaland e ka tërbuar Juventusin. Sulmuesi norvegjez zgjodhi Borussia Dortmund, ndërsa bardhezinjtë
Interi blen mesfushorin 19-vjeçarë për 35 mln euro Skuadra e Interit do të synojnë të fitojë trofe këtë sezon nën drejtimin e teknikut Antonio Conte. Për të mbërritur tek
I dha fitoren skuadrës, Theo: Milan i madh ndaj Parmës Një gol i Theo Hernandez dy minuta përpara fundit të ndeshjes i dhuroi fitoren Milanit në ndeshjen jashtë fushe kundër P
Milani shënon në "frymën e fundit" ndaj Parmës (VIFEO) Milani ja ka dalë të kalojë në avantazh përballë Parmës në minutat e fundit të lojës. Mbrojtesi anësor Theo Hernandez
Talenti i Parmës fut në "luftë" Juventusin dhe Interin Juventusi dhe Interi, rivalë jo vetëm në kampionat, por edhe në merkato. Dy gjigantët e futbollit italian janë në gar