999 rezultate për

ozil

Ozil rrëfen momentet e tmerrit: Pata frikë për gruan time (VIDEO) Mesut Ozil dhe Sead Kolasinac u sulmuan disa muaj më parë nga dy grabitës, me ngjarjen që bëri xhiron e Botës. Edhe pse
Reagon më në fund Ozil: Nuk kam ndërmend të largohem nga Arsenal Mesut Ozil u ka dhënë fund thashethemeve se ai do të largohet nga Arsenali për shkak se po kalon nëpër një periudhë pasi
Ozil largohet nga Arsenal, transferohet në Turqi Mesut Ozil mund të largohet nga Arsenal, për të vazhduar karrierën në Turqi. Sipas ‘Takvim’, skuadra turke Fenerbahce
Befason autori i sulmit në gjykatë: Tentova ta rrëmbej Ozili-n dhe Kolasinac-in (VIDEO) Autori i sulmit, Ashley Smith, i cili sulmoi me mjete prerëse Ozilin dhe Kolasinacin ka deklaruar në gjykatë se ka tentu
Grabitja e bujshme ndaj Ozil-Kolasinac, kapet autori i ngjarjes (VIDEO) Autori që tentoi grabitjen e bujshme ndaj dyshes Ozil-Kolasinac është zbuluar. Pak momente më parë, mediat në Angli kanë
Tentuan të grabisin Ozil dhe Kolasinac, arrestohen 2 persona (VIDEO) 2 persona janë arrestuar për sulmin ndaj Ozil dhe Kolasinac. Dy futbollistët u konfrontuan nga dy të persona të armat
Ozil surprizon çiftin kinez Dy të rinjë kinezë e kanë kurorëzuar martesën e tyre në mënyrë të veçantë. Në ceremoninë martesore, ata kanë marrë me ve
Ozil dhe Kolasinac të frikësuar edhe pse klubi i ka ofruar siguri 24 orë Arsenali frikësohet se Mesut Ozil dhe Sead Kolasinac mund të mos paraqiten as në ndeshjet kundër Burnley dhe Liverpool,
Sulmuan yjet e Arsenalit, dy 27 vjeçarë përfundojnë në Gjykatë (VIDEO) Sulmi ndaj yllit të Arsenalit, Mesut Ozil mund t'i kushtojë shtrenjtë dy djaloshëve. Ferhat Ercan nga Highgate dhe S
U përlesh me grabitësit për të mbrojtur Ozil, reagon për herë të parë Kolasinac (FOTO LAJM) Dje ylli i Arsenalit Mesut Ozil, ka qenë viktimë e një përpjekje të tmerrshme për vjedhje të makinës në rrugët e Londrës
Ozil sulmohet me thikë nga grabitësit, ylli tjetër i Arsenal përleshet me ta (VIDEO) Ylli i Arsenalit Mesut Ozil ka qenë viktimë e një përpjekje të tmerrshme për vjedhje të makinës në rrugët e Londrës nga
Ozil ndryshon look, Aubameyang e ironizon keq (FOTO LAJM) Sulmuesi i Arsenalit, Pierre-Emerick Aubameyang është tallur me stilin e ri të flokëve të Mesut Ozilit, duke e krahasuar
Ozil në Turqi? Fenerbahçe del me njoftim zyrtar E ardhmja e Mesut Ozil është larg Arsenalit, por për fantazistin ka mungesë ofertash, për shkak të pagës së tij të lartë
Erdogan bekon martesën e Ozilit, në Gjermani shpërthejnë sërish polemikat (FOTO LAJM) Mesut Ozil i dha fund beqarisë duke u martuar me Ammine Gülşenë, me bekimin e presidentit turk Rexhep Tajip Erdogan
"Ushqim për njerëzit në nevojë, festë me daulle dhe sërish bamirësi", kjo është dasma e Ozil (VIDEO) Dita më e rëndësishme e jetës së tyre ka nisur me bamirësi. Po flasim për lojtarin e suksesshëm të Arsenalit, Mesut Ozil
Martohet Ozil, pamje nga dasma (FOTO LAJM) Lojtari i Arsenalit, Mesut Ozil, i ka dhënë fund beqarisë. Ai u martua me aktoren dhe modelen turke, Amine Gulse, me
Mesut Özil në sheshin e xhirimeve, merr dhuratë historike nga Ertugrul (FOTO LAJM) Aktori i njohur turk, Engin Altan Düzyatan, mjaft i njohur edhe për shqiptarët me rolin e Ertugrulit, ka pasur vizitorë
Ozil tërbon sërish gjermanët, shfaq simbolin turk (FOTO LAJM) Mesut Ozil është i padëshiruar në Gjermani. Ylli i Arsenalit i cili është me orgjinë turke por që ka luajtur me Kombëtar
Ozil zbulon të ardhmen e tij Mesfushori gjerman Mesut Ozil, në një intervistë për "Sky Sports" ka pranuar se dëshira e tij është të qëndrojë te skuad
Xhaka titullar ndërsa Ozil në stol, dalin formacionet Napoli-Arsenal (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Napolit dhe Arsenalit, që do të zhvillohet nga ora 21:00. Pas fitor