999 rezultate për

ousmane

Dembele shënon supergol për Francën ndaj Italisë (VIDEO) Franca ka arritur të shënoj edhe golin e tretë përballë Italisë në "Allianz Riviera" të Nices. Ousmane Dembele shëno
Chelsea me një ofertë të çmendur për Ousmane Dembele Talenti francez ka luftuar për të bërë një paraqitje të mirë në "Camp Nou" pas transferimt të tij nga Borussia Dortmund
Barcelona me një komunikatë zyrtare për talentin francez, Ousmane Dembele (FOTO LAJM) Ousmane Dembele është gati përfundimisht për të luajtur për Barcelonën pas më shumë se tre muaj e gjysmë. Barcelona m
Ousmane Dembele mund të luajë në El Clasico Ousmane Dembele është rikuperuar me ritëm shumë të shpejtë nga lëndimi që e pësoi në ndeshje kundër Getafes në mes të sh
Barcelona merr një lajm të mirë për anësorin francez Anësori i talentuar, Ousmane Dembele pritet të kthehet para kohe nga lëndimi i rëndë që kishte pësuar në fillim të këtij
Dembelen nuk e mbajnë më as këmbët e veta, zbarkon me karrocë me rrota në Finlandë Ousmane Dembele kaudhëtuar për në Finlandë për t’u operuar dhe për të rregulluar “biceps femoris” në këmbën e tij të maj
Trajneri i Barcelonës fjalë magjike për Dembelen Barcelona tashme ka kompletuar transferimin e sulmuesit të Borussia Dortmundit, Ousmane Dembele, për 105 milionë euro, p
Dembele i hap telashe vetes, nuk thirret as nga kombëtarja franceze Kylian Mbappe është thittur nga skuadra kombëtare e Francës për kualifikueset e ardhshëm të Kupës së Botës. Por kombë
Trajneri i Dortmundit tregon se kur do të merret vendimi për Dembelen E ardhmja e Ousmane Dembele është afër për t'u zgjidhur. Kjo u konfirmua nga trajneri Peter Bosz, i cili ka bërë me dije
Dortmund gjen Dembelen, e dënojnë pasi i bëri me zemër Borussia Dortmund sapo ka lëshuar një deklaratë në lidhje me Ousmane Dembele, i cili ka humbur trajnimin sot mes raporte
Humbet Dembele, mediat thonë se ai është nisur për aventurën e re Peter Bosz, trajneri i Borussia Dortmund, shpjegoi në një konferencë për shtyp pse Ousmane Dembele nuk ishte në stërvitj
Kjo është situata e detajuar e Barcelonës në përpjekjet Dembele-Coutinho Me largimin e Neymarit klubi katalanas i ka hedhur sytë tek Philippe Coutinho dhe Ousmane Dembele për të qetësuar tifozë
Coutinho nuk do të blihet për të zëvendësuar Neymarin, zbuloni arsyen Sipas Sun, Philippe Coutinho nuk do të jetë zgjedhja e parë e FC Barcelona për të zëvendësuar Neymar nëse sulmuesi largo