1.6 ton kokainë, kapet në Shkodër me çanta me para bosi i grupit
999 rezultate për

ostad

Tjetër aksident në Kosovë, vetura e KFOR’it përmbyset në autostadrën Arbën Xhaferri Aksidenti i tretë me radhë ka ndodhur në autstradën Arbën Xhaferi, më saktësisht në fshatin Babushë të Lipjanit. Zëdh
Arrihet marrëveshja, Zaevi bind Kasamin Është arritur marrëveshja mes kryeministrit dhe liderit të partisë në pushtet LSDM, Zoran Zaev dhe liderit të njërit kra
Mavraj e mbyll pas 5 muajsh aventurën tek Arisi, transferohet te Inglostadi Ka zgjatur vetëm 5 muaj aventura e Mërgim Mavrajt në Greqi tek Arisi i Selanikut, skuadër ku aktivizohet edhe futbollis
Mbyllet sot dhe nesër autostada Prishtinë-Shkup Sot dhe nesër (7 -8 dhjetor) qarkullimi rrugor do të ndërpritet në të dyja drejtimet, Kosovë-Maqedoni dhe anasjelltas.
Edhe Mickoskit i zbulohet një aferë korruptive kur ishte nën Gruevskin Lideri i VMRO-DPME-së, Hristijan Mickoski akuzohet se ka marrë rreth 33 mijë metra katror tokë me qira në pronësi të sh
Osman Kadriu dhe Darko Kostadinovski gjykatësit e rinj të Kushtetueses Kuvendi i Maqedonisë me 65 vota pro dhe asnjë kundër ka zgjedhur për gjykatës kushtetuese Darko Kostadinovskin, ndërkaq
Ja cilat janë ushqimet që po na plakin Cilat janë ushqimet dhe pijet që favorizojnë plakjen e lëkurës duke na bërë të dukemi më të vjetër nga ç’jemi? Ariel
Zaev emëron pasuesin në krye të komunës së Strumicës Komuna e Strumicës tashmë ka kryetarin e saj të ri, pas tërheqjes kryetarit të deritanishëm, Zoran Zaev, i cili është zg
Konsumimi i këtyre ushqimeve shkakton plakjen para kohe Në organizëm pasqyrohet kultura jonë e të ushqyerit dhe për këtë duhet të kemi kujdes se çfarë hamë apo pijmë. Cilat
Kujdes! 10 ushqimet që të plakin më shpejt Në organizëm pasqyrohet kultura jonë e të ushqyerit dhe për këtë duhet të kemi kujdes se çfarë hamë apo pijmë, në të kun