999 rezultate për

osmanit

Mes ngjyrave të Arbana Osmanit (FOTO LAJM) Arbana Osmani është pa dyshim një prej moderatoreve më të suksesshme dhe më të dashura për pubilkun shqiptar. Menjëhe
ASH kërkon shkarkimin e Bujar Osmanit Aleanca për Shqiptarët kërkon shkarkimin e Bujar Osmanit nga çdo funksion publik, pas deklaratës ku e apostrofon drejtor
Andra Destani e mrekullueshme në dasmën e djalit të Remzie Osmanit (FOTO LAJM) Edhe Andrra Destani ishte pjesë e dasmës shumë të përfolur të martesës së djalit të Remzie Osmanit. Ajo është dukur m
Fustani i bardhë nuses së Remzie Osmanit Gezime Krasniqi sonte u kurorëzua me martesë me djalin e këngëtares së famshme Remzie Osmani, Hamzën. Ajo tërhoqi vëm
Po martohet djali i Remzie Osmanit, dalin fotot e para të nuses dhe dhëndrit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Remzie Osmani sot po marton djalin e saj të vetëm, Hamzën. Sonte ata do të m
Çfarë e lidh Xhensilën me partnerin e ri të Arbana Osmanit? Xhensila Myrtezaj publikoi bashkëpunimin e shumëpritur me Pirro Çakon, të titulluar "Sekreti im", ku në sy ra videoklipi
U përfol për largim të bujshëm nga Top Channel, vjen reagimi i parë i Arbana Osmanit Largimi i Arbana Osmanit nga “Top Channel” është përfolur shumë nga dje pasdite, kur lajmi se do të braktisë emisionin “
“Bombat” e PSP-së nuk do të jenë dëshmi në hetimet kundër Ahmetit, Osmanit, Stavreskit Ligji i ri për Prokurorinë Speciale me të cilën rregullohet statusi i PSP-së, i cili kaloi në seancë qeveritare, në disp
Zbulohet lidhja e Arbana Osmanit me regjisorin, dalin fotot (FOTO LAJM) Nëse do i besonim ligjit të tërheqjes që shpjegohet në librin “Sekreti” të autores Rhonda Byrne, atëherë mund të themi s
"Ku e gjen të drejtën?!", mbesa e 85 vjeçares shpërthen ndaj Arbana Osmanit Në puntatën e fundit të “Dua të të bëj të lumtur” u trajtua historia e zonjës Sano, 85-vjeç, e cila kishte ardhur për t’
Rrëfimi i ndjerë i Arbana Osmanit: Nuk duhet të dorëzohemi kurrë Katër vite më parë moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Arbana Osmani u bë nënë për herë të parë me ardhjen
Divorci i Arbana Osmanit pas 16 vitesh martesë, detajet që e bëjnë fakt të kryer Ditën e djeshme u përfol se moderatorja Arbana Osmani është duke kaluar një krizë në martesën e saj dhe se ajo dhe bashk
Duket sikur ka “lindur” në ekran, cili është profesioni i Arbana Osmanit Duket sikur në fakt Arbana ka qenë gjithnjë një moderatore e Top Medias duke qenë se ka prezantur emisione të sukessh
Bujar Osmani pret në takim Gjergjin Zëvendëskryetari i Qeverisë së Maqedonisë për Çështje Evropiane Bujar Osmani, mbajti takim me ambasadorin e sapo emëruar
Ky është emisioni i ri i Arbana Osmanit, ku do të transmetohet? Moderatorja e njohur, Arbana Osmani ka qëndruar jashtë kamerave për një kohë të gjatë, që pas përfundimit të emisionit “
Haziri zbutet ndaj Vjosa Osmanit, a e ka frikë? Nënkryetari i LDK-së Lutfi Haziri, ka folur për lidhur me polemikat me deputeten e partisë së tij, Vjosa Osmani. Për
Rugova del kundër Vjosa Osmanit Haki Rugova, nënkryetar i LDK-së ka folur pas një deklarate të deputetes Vjosa Osmani se përkrah protestat e Vetëvendosj
Babin e Arbana Osmanit e paskemi parë shpesh në televizor, por nuk e dinim (FOTO LAJM) Vajzën e tij e njohin dhe e pëlqejnë të gjithë duke qenë një figurë e njohur televizive. Por askush nuk e dinte që Arban
Zbardhet takimi i Osmanit në Dibër Zëvendëskryeministri për Integrime Evropiane, Bujar Osmani së bashku me Ministrin e Ambientit dhe Planifikimit Hapësinor
Detaje nga tragjedia në Fushë-Krujë, çfarë u gjet në makinën e 57-vjeçarit Janë zbardhur detaje të reja nga tragjedia në Fushë-Krujë ku shqiptari nga Kosova, Xhaferr Osmani u gjet i djegur në mak