999 rezultate për

osman

Ndjekësit e kritikojnë se mori pjesë në ditëlindjen e Besit, si i kthehet Arbana Osmani (FOTO LAJM) Më 20 tetor Bes Kallaku festoi 35-vjetorin dhe rrjeti u mbush me urime të pafundme për artistin. Ai organizoi një festë
Osmani e prerë për dialogun me Serbinë: Dëgjoni rrëfimet e familjeve të viktimave Vjosa Osmani nëpërmjet një statusi në rrjetin social “Facebook” ka reaguar për jetët e humbura gjatë luftës së me Serbin
Vjosa Osmani infektohet me koronavirus Ushtruesja e detyrës së presidentit, Vjosa Osmani është infektuar me COVID-19. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Osmani,
COVID-19 i mori 2 vëllezërit brenda 24 orëve, Osmani: Nuk na treguan si ishte situata, kishim gati avionin Afrim Osmani ka marrë një goditje shumë të rëndë, pasi ka humbur dy vëllezërit e tij për shkak të Covid-19. Dhimbja isht
Shumë vite në të njëjtin televizion, habit Albana: Me Arbanën s'kam patur kurrë miqësi (FOTO LAJM) Arbana Osmani dhe Albana Osmani përveçse kanë krijuar gjithnjë “ngatërresa” te publiku për shkak të mbiemrit të njëjtë d
Osmani reagon ndaj BE-së: E trajton Serbinë si një fëmijë të llastuar Ushtruesja e Detyrës së Presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani, ka reaguar ndaj heshtjes së BE-së, dukke e kritikuar atë p
​Osmani bën deklaratën e fortë: Vuçiç po kërcënon me luftë të dhunshme Ushtruesja e detyrës së presidentit, Vjosa Osmani, ka reaguar pas deklarimeve të presidentit të Serbisë Aleksandar Vuçiç
Nga lidhja e dashurisë te planet në ekran, Albana Osmani i rrëfeu të gjitha (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Albana Osmani ishte e ftuara e ditës së sotme në emisionin e mëngjesit “Kafe shqeto”, u foli për li
Bullgaria nuk heq dorë, pengon integrimin e Maqedonisë së Veriut në BE Bullgaria është e gatshme të mbajë barrën, nëse do të jetë shkaktare që BE të mos mund të fillojë negociatat për anëtarë
Isa Mustafa: Nuk do jetë Vjosa Osmani Presidente, nuk gabojmë dy herë! “Jo, nuk do të jetë Vjosa Presidente, nuk gabojmë dy herë”, është shprehur sot kreu I LDK, Isa Mustafa, I pyetur nëse zo
Vjosa Osmani: Krimet janë kryer nga Serbia Ushtruesja e detyrës së Presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani ka bërë homazhe në kompleksin memorial në Prekaz. Osmani
Mori postin e Presidentes, Osmani i bën thirrje të gjithëve të bëhen bashkë Një ditë pasi mori detyrën e presidentes së Kosovës, pas dorëheqjes së Hashim Thaçit, Vjosa Osmani deklaroi sot se është
Vjosa Osmani i drejtohet popullit si Presidente: Serbia kreu krime, të mos barazohet viktima me agresorin Vjosa Osmani i është drejtuar popullit nga pozita e shefes së shtetit. Ajo thotë se Tribunali Special është përgjegj
Osmani reagon pas sulmit në Francë: Terrorizmi dështon kur të gjithë qëndrojmë të bashkuar Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani ka reaguar pas sulmit terrorist që ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Fran
Osmani: Do të ishte goditje e madhe nëse koalicioni qeverisës na imponon një president Kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani është deklaruar për skadimin e mandatit kushtetues të presidentit aktual Hashim Thaçi
A do të ketë koalicion parazgjedhor mes nismës së Vjosa Osmanit dhe LVV-së? Kryeparlamentarja Vjosa Osmani ka folur për themelimin e një nisme të re, të udhëhequr nga vetë ajo, pas prishjes së rap
"Po përballemi me një armik", Osmani: Duhet të bashkojmë forcat kundër antisemitizmit Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, tha në Forumin e Antisemitizmit se të gjithë vendet e botës duhet të bash
Pas lindjes së Diellit, Arbana Osmani tregoi hapur si ka ndryshuar tashmë jeta e saj (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë, moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj u bënë prindër të një djali. Arbana so
"Shumë shpejt Vjosa Osmani do ushtrojë detyrën e Presidentes" Nënkryetari i Vetëvendosjes, Glauk Konjufca, ka komentuar se si do jetë Kosova pas Hashim Thaçit, për të cilin flitet se
U bë nënë e një djali, Arbana Osmani zbulon dhuratat (FOTO LAJM) Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë vetëm dy ditë më parë. Lajmin e bukur e dha partneri i moderatores, regjisori i