999 rezultate për

orlando

Rooney është i çmendur, shënon gol nga 70 metra (VIDEO) Wayne Rooney është në formë edhe në moshën 33 vjeçare. Sulmuesi i DC United në MLS ka shënuar një supergol nga një dista
Luis Nani do të vijojë karrierën në SHBA Luis Nani do të vijojë karrierën në Shtete e Bashkuara. Ai pritet të veshë fanellën e skuadërs së Orlando City, ish ekip
Rooney kthehet ne hero, si Maldini dhe Pirlo brenda 5 sekondave (VIDEO) Wayne Rooney është një nga lojtarët më të mirë anglez dhe këtë vazhdon ta tragojë edhe në kampionatin e SHBA ku ndodhet
Katy dhe Orlando kapen bashkë në Maldive Katy Perry dhe Orlando Bloom u ndanë një vit më parë, por ata ende janë afër njëri-tjetrit, madje kanë shkuar së bashku
Pas super golit që shënoi, nominohet për golin më të bukur të vitit (VIDEO) Oscarine Masuluke, është një portier për të cilin ndoshta nuk keni dëgjuar më parë, por me golin që ka shënuar, ai është
Kaka largohet nga Orlando mes lotësh (VIDEO) Largim emocionues për Ricardo Kaka nga Orlando City. Ish-lojtari i Milanit, që pak ditë më parë njoftoi mosrinovimin
Kaka largohet nga Orlando: Dua sfida të reja Ylli brazilian, Ricardo Kaka, deklaroi sot se koha e tij duke luajtur në kampionatin amerikan të futbollit i ka ardhur f
Katy Perry dhe Orlando Bloom rikthehen sëbashku (FOTO LAJM) Lidhja e Katy Perry me Orlando Bloom mbaroi ne shkurt të këtij viti por mesa duket ata janë prapë bashkë. Këngëtarja
Çfarë mendon ish i dashuri Orlando Bloom për Katy Perryn? (FOTO LAJM) Aktori Orlando Bloom dhe Katy Perry ishin një nga çiftet më të preferuara të Hollivudit deri në mars të këtij viti kur a
Katy Perry ç'po ndodh me ty? (FOTO LAJM) Jemi mësuar që për një kohë të gjatë të shikonim këngëtaren Katy Perry brune, por tashmë vjen ndryshimi drastik. Ajo ësh
Viktimat e sulmit të qershorit në Orlando paditin rrjetet sociale Të afërmit e tre prej 49 viktimave të sulmit që ndodhi verës në një klub nate në Florida e kanë paditur Twitterin, Googl
Orlando Bloom paralajmëroi ish gruan për fotot nudo Ndonëse janë ndarë prej vitesh, Miranda Kerr ende bën shaka për ish bashkëshortin e saj, ndërsa nuk ka lënë pas edhe inc
Bloom dhe Perry drejtë martesës? Orlando Bloom e ka harruar përfundimisht Miranda Kerr dhe në lidhjen që ka me këngëtaren Katy Perry, duket se gjërat tas
Orlando do e shndërrojë klubin e natës në përkujtimore Kryetari i Orlandos Boddy Dyer, në një intervistë për një radio lokale, ka deklaruar se kërkon që ta shëndërrojë në përk
Clinton dhe Trump, në kërkim të unitetit brenda partisë Kandidatët në garën presidenciale amerikane, Hillari Klinton dhe Donald Trump tani janë përqendruar në unifikimin e part
Masakra e Orlandos/ Zbardhen detajet shokuese Autori i masakrës së Orlandos shihte videot e ISIS, përfshi edhe ato me prerje kokash dhe fliste për këtë me kolegët e p
Ja çfarë thotë dëshmitari i masakrës së Orlandos I mbijetuari i sulmit në Orlando i cili u qëllua tre herë ka treguar se në atë moment ka luajtur rolin e të vdekurit.
Dedikim viktimave të Orlandos nga Adele Shumë artistë kanë shprehur mbështetjen e tyre ndaj familjeve të viktimave dhe ndaj LGBT. Edhe këngëtarja e njohur Adele
Masakra në Florida/ Ja banesa e terroristit (FOTO LAJM) Ndonëse familja e personit përgjegjës për vrasjen e 50 njerëzve brenda klubit në Orlando kanë thënë se ai nuk ishte besi
Kulla Eiffel me ngjyrat amerikane për tragjedinë e Orlandos Gjatë mbrëmjes së sotme, Kulla Eiffel do të mbajë ngjyrat amerikane në homazh të viktimave në Orlando. “Bashkia e kryeqy