999 rezultate për

oriola

Romantik si Eros Grezda, Oriola zbulon super dhuratën nga futbollisti (VIDEO) Pak ditë më parë u zbulua se një nga vajzat më të komentuara në shoëbiz dhe që merr shpesh vëmendjen me fotot ku ekspozo
"E bëra e para", Einxhel Shkira ironizon hapur Oriola Marashin për foton mbi kalë (FOTO LAJM) Sherri mes Einxhelit, Oriolës dhe Kejvinës ishte në qendër të vëmendjes së mediave pak muaj më parë. Einxheli e ftuar te
U kap "mat" me Grezdën, dhurata e "çmendur" e futbollistit për Oriola Marashin (FOTO LAJM) Ditën e djeshme rrjeti u mbush me foton e Oriola Marashit dhe Eros Grezdës të kapur për dore teksa pozonin para pasqyrës
Oriola Marashi kapet "mat" me Eros Grezdën (FOTO LAJM) Eros Grezda, sulmuesi i Kombëtares duket se është në një lidhje me modelen Oriola Marashi. Lojtari ka zgjedhur Meksik
Oriola Marashi e tepron, "çmend" pushuesit me poza provokuese (FOTO LAJM) Oriola Marashi ka marrë gjithë vëmendjen me fotografitë e fundit që ka publikuar. Në "Instagram" ajo ka postuar imazh
"Aq false", Pas Kejvinës edhe Oriola "sulmon" publikisht Einxhel (FOTO LAJM) Një deklaratë e Einxhel Shkirës në emisionin “Rudina”, ku tregoi se është feministe dhe aspak xheloze, nuk u prit mirë n
Oriola dhe Beatrix i kanë surprizuar të gjithë, që prej datës 26 pranë banorëve të prekur nga tërmeti (VIDEO) Rrjetet sociale që prej datës 26 nëntor kanë marrë një hije tjetër në Shqipëri. Dikush me një fjalë e dikush me sadop
"Nuk e përballoja dot", rrëfehet ish i dashuri i Oriola Marashit (FOTO LAJM) Krahas fitores në "Big Brother Albania 6", Anaid Kaloti është përfolur së shumti në media edhe për historinë e tij të da
Shpalli të vdekur protestuesin, Oriola Pampuri e gëzuar se e informuan gabim Ditën e sotme në Astir ndodhi një përplasje e madhe mes IKMT dhe banorëve të cilët ishin të betuar për të mbrojtur banes
Publikohet foto, ky është i dashuri misterioz i Oriola Marashit (FOTO LAJM) Prej disa ditësh Oriola Marashi ndodhet në Dubai nga ku po poston vazhdimisht foto e video që kanë tërhequr shumë vëmend
Oriola Marashi me pushime në Dubai, zbulohet kush po e shoqëron (FOTO LAJM) Oriola Marashi është nisur në një tjetër destinacion për të pushuar dhe kësaj here modelja me format perfekte trupore nd
U kapën me duar, "molla" e sherrit me Kejvinës dhe Einxhel ishte një djalë Moderatorja Einxhel Shkira njihet për personalitetin shpërthyes dhe për përgjigjet e drejtpërdrejta. Së fundmi ajo ë
U shpall më e bukura në botë, por Oriola bën komentin epik për Bella Hadid (FOTO LAJM) Modelja e njohur Bella Hadid është shpallur nga shkenca si "Femra më e bukur në botë". Ky përfundim u arrit pasi u bënë
Plas keq sherri në mes të Tiranës, Kejvina dhe Oriola përleshen me Einxhel Shkirën (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme pranë Liqenin e Thatë të Tiranës ka ndodhur një sherr midis tre vajzave të njohura të ekranit shqipta
Do mbeteni gojë hapur, Oriola Marashi tregon talentin si soprano (VIDEO) Oriola Marashi është një ndër modelet më të njohura shqiptare, e cila e ka treguar për publikun që në fillimet e saj tal
Në fillim Kejvina tani edhe Oriola kundra Françeskës, në "komplot" edhe një djalë VIP (FOTO LAJM) Kejvina, Françeska dhe Oriola, tre emra mjaft të njohur dhe të bujshëm për shoëbizin shqiptarë. Kur flasim për këto m
Bashkëpunim me Aurela Hoxhën dhe Oriola Marashin, Alban Ramosaj publikon këngën e re (VIDEO) Alban Ramosaj është rikthyer duke publikuar surprizë projektin e tij më të ri muzikor. Kënga mban titullin "T'kom dasht"
Oriola është yll? Prisni të shihni super shoqen e saj (FOTO LAJM) Oriola Marashi merr gjithnjë vëmendjen me fotot që poston në rrjete sociale të cilat komentohen shumë e shpeshherë bëhen
Maj jahtit me minibikini, kaq nxehtë Oriolën se keni parë as në mes të verës (FOTO LAJM) Kur flasim për Oriola Marashin temperaturat rriten. Modelja gjithnjë e më e suksesshme po kor të njëjtin sukses edhe
Dekalarata e papritur e Oriola Marashit: Më frymëzon Edi Rama (FOTO LAJM) Ermal Mamaqi ndodhet me pushime në Capri dhe nuk nguron të shpërndajë momente të bukura dhe gazmore me ndjekësit e tij.