999 rezultate për

orhan

"Më këpute shpirtin", aktori i njohur humb njeriun e shtrenjtë Aktori i njohur i “Portokalli”, Marin Orhanasi ka njoftuar në një postim në rrjetet sociale ndarjen nga jeta të xhaxhait
Ky është aktori i Portokallisë që fal namaz dhe agjëron Ramazanin Aktori i Portokallisë Marin Orhanasi i ka habitur të gjithë ditën e sotme. Ai është lidhur LIVE në emisionin "Koha pë
Aktori i Portokallisë i emocionuar, djali e ndjek në skenë për herë të parë Aktori i njohur i “Portokalli” Marin Orhanasi gjithnjë ka treguar sesa shumë i përkushtuar është ndaj familjes së tij.
Orhan Ibrahimi dhe Artan Kastrati sjellin këngën "Mjaft" (VIDEO) Një bashkëpunim i ri mes Orhan Ibrahimit dhe Artan Kastratit ka frymëzuar këngën "Mjaft", e cila është publikuar një dit
Orhan Ibraimi, shef i shtabit qendror të PDSH-së për zgjedhjet lokale Në mbledhjen e sotme të këshillit drejtues të PDSH-së u zgjodh shtabi qendror i partisë, kurse Orhan Ibraimi u emërua si
Kërcënoi për sulme në Ballkan, shqiptari vritet në Serbi (FOTO LAJM) Një shqiptar me origjinë nga Maqedonia, i quajtur Orhan Ramadani 26-vjeç është vrarë më 21 maj. Nje lajm te tille e ben
Deputeti shqiptar: Jetojmë në Maqedoni, e duam dhe e ëndërrojmë Shqipërinë "Nuk mund të reformojmë shërbimet sekrete pa u reformuar çdo qytetar i Maqedonisë. Kur luhet ndeshje futbolli Maqedon
Orhan Pamuk për “La Repubblica”: Turqia e re e Erdogan, vazhdim e të vjetrës Fituesi i çmimit “Nobel” në letërsi, shkrimtari turk, Orhan Pamuk, në një intervistë për të përditshmen italiane “La Rep
Debate të ashpra në Kuvend për Universitetin e ri "Nënë Tereza" Universiteti "Nënë Tereza" mori sot dritë jeshile nga komisioni për arsim, shkencë dhe kulturë dhe do të shkojë në proce
E dashura e parë e Orhan Pamuk ishte shqiptare I nxitur nga ideja se si James Joyce kishte shkruar një roman tejet voluminoz për qytetin e tij, Dublinin, novelisti tur
Ibrahimi shpërthen në parlament, sulmon Gruevskin dhe BDI-në (VIDEO) Maqedonia është përfshirë nga një kaos politik pasi në vend të numërimit të investimeve nëpër vendbanime të ndryshme, aj
“Boksieri” Orhan Ibrahimi nuk e mbron Menduh Thaçin? Deputeti i PDSH-së Orhan Ibrahimi sonte nuk ka komentuar për “bombën” e Zaevit ku shpërtheu për shefin e tij Menduh Thaç
Orhan Pamuk: Turqia drejt diktaturës, njerëzit kanë frikë Ushtria autoritare që ka dominuar me dekada Turqinë sot është zëvendësuar nga një qeveri po kaq autoritare dhe me prirje
Ziadin Sela do ta padisë MenduhThaçin Ziadin Sela, i cili aktualisht kryeson nismën "PDSH-ja që fiton" ka thënë se do ta padisë kryetarin aktual të PDSH-së, M
Ja si nisi sherri në parlamentin e Maqedonisë (VIDEO) Deputeti i PDSH-së, Orhan Ibrahimi, pasi e quan fillimisht "majmun" Rexhail Ismailin, e gjuan dhe me stilolaps. Rrahj
Orhan Ibrahimi e nisi sherrin ndërsa PDSH tani luan rolin e viktimës Eshtë pritur me habi në rrjetet sociale njoftimi i deputetit të PDSH-së, Imer Aliu, i cili deklaroi se PDSH do të brakti
BDI: Përleshjen e nisi Orhan Ibrahimi (VIDEO) Artan Grubi, duke folur në emër të BDI-së, ka kërkuar formimin e Komisionit anketues, për të zbardhur rastin e shëmtuar
Deputeti i PDSH-së sulmon fizikisht deputetin e BDI-së (VIDEO) Debati për ndryshimet kushtetuese në parlamentin e Maqedonisë, si duket kanë nxitur një debat të ashpër mes deputetëve t
Si ndahet supës dhe në Itali, Marin Orhanasi paguan 18 euro pjatën (FOTO LAJM) Aktori dhe humoristi i talentuar i "Portokallisë" Marin Orhanasi, ka shkuar me familjen në Itali, për të kaluar disa dit
Shpërthen në kritika Orhan Ibrahimi: BDI po dënon shqiptarët Deputeti i PDSH-së, Organ Ibrahimi ka shpërthyer në kritika, pas dënimit të shqiptarëve të dyshuar në rastin "Monstra".