999 rezultate për

organizata

Koronavirusi, Messi bën thirrje të ndiqen udhëzimet e organizatave shëndetësore Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi së fundmi ka bërë një postim në rrjetet sociale ku jep një mesazh për situatën aktua
2 ton kokainë, shkatërrohet organizata shqiptare në Angli Nëntë persona të një organizate kriminale shqiptare ku bënin pjesë edhe anglezë,iranianë dhe një shtetas nga Gana janë a
Pas Serie A edhe Premier League mund ti luaj ndeshjet pa tifozë Federata e Futbollit të Anglisë dhe Premier League janë duke shqyrtuar mundësinë e zhvillimit të ndeshjeve pa tifozë për
Rama flet për koronavirusin: Do e kalojmë këtë flamë së bashku (VIDEO) Kryeministri Rama risjell në fokus mënyrat se si të mbrohen qytetarët, për të mos u infektuar nga koronavirusi. Krye
Miratimi "Anti-KÇK", 12 organizata dalin kundër Edi Ramës 12 organizata të Shoqërisë Civile i kanë dalë kundër Ramës pas miratimit me akt normativ të paketës ligjore anti-KÇK duk
Shtohen dyshimet e aksidentit të Kobe Bryant, helikopteri nuk kishte kuti të zezë Autoritetet po vazhdojnë në hetojnë shkaqet e aksidentit fatal të Kobe Bryant. Bordi Kombëtar i Sigurisë së Transport
Shkatërrohet banda e të "bardhës", ka disa shqiptarë të arrestuar Mëngjesin e sotëm 22 persona u arrestuan nga policia në një operacion mes Puglia, Molise, Abruzzo, Campania dhe gjithash
35 organizata të botës thirrje Ramës të tërheqë paketën ligjore anti-shpifje 35 organizata nga vende të ndryshme të botës, 34 prej të cilave janë pjesë e “Solidarity Platform” i bashkohen deklaratë
Trishtim në sy! A ka mjaftueshëm ushqim për qytetarët në kampe? (FOTO LAJM) "JU LUTEM MOS DERGONI MË NDIHMA USHQIMORE DHE RROBA. Kanë ardhur pafund dhe hapësirat e magazinimit po shterren. Në P
Tirana mikpret organizatat më të mëdha rinore të vendeve Adriatiko-Joniane (VIDEO) Në kuadër të bashkëpunimit dhe zhvillimit Europian të qyteteve dhe rajoneve Adriatiko-Joniane, Qarku i Tiranës ka mirëpr
Çfarë është KÇK? Organizata kriminale që Rama akuzonte prokurorin Arjan Ndoj Ditën e sotme iu bë atentat prokurorit Arjan Ndoj në Durrës ku u plagosën 3 shtetas pas breshërisë së kallashnikovit mbi
828,000 euro, dalin detaje të reja nga organizata në Greqi Detaje të reja janë zbuluar nga trafiku i drogës në Greqi, ku u sekuestruan 105 kilogramë kokianë dhe qindra mijëra euro
Zbulohet organizata terroriste, kishin planifikuar sulme në Shqipëri (VIDEO) Ardi Veliu në deklaratën për shtyp deklaroi se është zbuluar një organizatë terroriste në Shqipëri aktiviteti i të cilës
Televizoni gjerman dokumentar: "Mafia shqiptare organizata kriminale më e frikshme në botë" (FOTO LAJM) Televizoni gjerman “ZDF” si pjesë të dokumentareve për bandat kriminale në gjithë botën, ka realizuar një reportazh për
Zgjedhjet në Kosovë, KQZ akrediton rreth 13 mijë vëzhgues Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka mbajtur mbledhjen e ditës së sotme KQZ ka akredituar sot edhe 9 mijë e 50 vëz
Pse uraganët kanë emra njërëzish? Zbuloni arsyjen Uragani Dorian, goditi ishujt Bahamas tashmë si stuhi e kategorisë së rrezikshme 5, duke lënë pas dëme katrastrofike dhe
Çmontohet organizata kriminale, në pranga dy shqiptarë Ata fshehën drogën në zonën Conca Verde dhe me këtë furnizuan shumë tregtarë të vegjël nga zona e Savona. Organizata
Organizata VATRA thirrje palëve politike në Shqipëri të ulen në bisedime Organizata shqiptaro-amerikane VATRA u bëri thirrje palëve politike në Shqipëri që të ulen në bisedime t’i ofrojnë popul
Trafikuan drogë nga Shqipëria dhe Turqia drejt Italisë, si u shpërbë organizata kriminale me shqiptarë Ata trafikuan drogë në nivel ndërkombëtar duke pasur bazën operacionale në Napoli dhe në Romë dhe disa degëzime edhe në
Liria e medias/ Organizatat ndërkombëtare mbikqyrin Shqipërinë, kush është në listën e zezë Një delegacion i përbërë nga shtatë organizata globale që merren me lirinë e medias dhe mbrojtjen e gazetarëve ka qëndru