999 rezultate për

ora

Barazimi me Veronën, Pirlo: Po të kishim Dybalan dhe Moratan do ishte më lehtë Trajneri I Juventusit, Andrea Pirlo, ka reaguar pas barazimit ndaj Veronas në kuadër të javes së 24-të të Serie A. Ju
I dashuri mohon ndarjen, Rita Ora habit në plazhet e Australisë me një tjetër mashkull (FOTO LAJM) Në korrik u zbulua lidhja e re e Rita Orës me regjisorin me origjinë greko-franceze, Romain Gavras. Dyshja kaloi pushime
Vrasja e bosit të drogës, Lala: Ishte i lidhur me politikën, do hapte thesin për zgjedhje! Gazetarja Klodian Lala ka folur në lishje me vrasjen e 66-vjeçarit Behar Sofia, i cili u qëllua me armë në Tiranë. Në
Ngacmoi minorenen, habit drejtori i televizionit: Më shkau dora pa dashje! (VIDEO) "Te këmba mund të ketë shkuar gabimisht, nuk është qëllimisht. Është diçka pa dashje. Shkarja e dorës është pa dashje, h
Përplasen dy motora në Tiranë, dërgohet me urgjencë në spital motoristi Një aksident ka ndodhur pak më parë tek rrethrrotullimi i Shkozës ku janë përplasur dy motora. Sipas policisë, në për
Merret vendimi i Komitetit të Ekspertëve, a do të ketë ndryshim të orarit kufizues Ditën e sotme përfundon masa për fashën e orarit 20:00 e mbrëmjes me 6 e mëngjesit. Për këtë arsye Komiteti i Ekspert
A përfundon ora policore? Komiteti Teknik vendos sot masat e reja Ditën e sotme përfundon masa për fashën e orarit 20:00 e mbrëmjes me 6 e mëngjesit. Ndërkohë pritet që Komiteti Teknik i
Juventusi pa 6 titullarë kundër Veronës Alvaro Morata nuk ka marrë pjesë në stërvitje me Juventusin të mërkurën pasi është duke u shëruar nga një infeksion.
Lajmi i keq për Pirlon, Morata po vazhdon të mungojë në stërvitje Alvaro Morata, i cili po vazhdon shërimin e tij nga infeksioni viral, nuk mori pjesë në trajnimin e sotëm. Pas tre di
Vlerësimi i Dvoranit, reagonn Ambasada Amerikane: Luftoi korrupsionin! Ditën e sotme gjyqtari Ardian Dvorani mori certifikatën e tij për punën e tij kundër korrupsionit në Shqipëri, dhënë nga
A do të ndryshojë ora policore? Brataj: Pranvera do të jetë kritike! Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj foli ditën e sotme për rishikim të masave anti-COVID nëse situata shkon drejt
Titulli i DASH për Dvoranin, Meta: Ka ikur koha kur duartokisnim me parrullat e Partisë së Punës Presidenti Meta është pyetur nga gazetarët mbi vlerësimin që DASH i bëri Ardian Dvoranit si ithtar të demokracisë, dhe p
Haradinaj i shqetësuar për situatën në Kosovë, mesazh Kurtit Kandidati për president, Ramush Haradinaj, në një reagim të tij të fundit është shprehur se prej fituesve të rinj të zgj
"Zemra ime, shpirti im", Bora Zemani prezanton për herë të parë vëllain (FOTO LAJM) Vëllai i moderatore Bora Zemani, feston ditën e sotme ditëlindjen dhe ajo nuk ka mundur pa i bërë një urim si motra-vëll
Brataj paralajmëron ashpërsim masash: Mund të shtohet orari kufizues Drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj i cili edhe është vaksinuar ditën e djeshme, ka komentuar situatën e pand
Giroud bën heroin me një supergol, ndihet dora e Tuchel (VIDEO) Chelsea ka arritur një fitore të madhe ndaj Atl Madrid në ndeshjen e parë të Champions League. Heroi i këtij takimi i
E vlerësoi DASH, Dvorani zbulon arsyen e përplasjes me Metën: E shpalla fajtor! Ish-kreu i KED-së, Ardian Dvorani ka reaguar pas ‘sulmit’ të presidentit Ilir Meta, i cili përmendi fjalët “oligargë dhe
Dvorani u cilësua si ithtar i drejtësisë, Meta reagon ashpër: Kurrë! Deklarata e DASH për Ardian Dvoranin duke e konsideruar si një ithtar të reformimit të drejtësisë ka bërë bujë në Shqipë
Mesazh Metës? DASH shpall Dvoranin kampion në luftën kundër korrupsionit Departamenti Amerikan i Shtetit e rendit ish-kreun e KED Ardian Dvoranin mes 12 kampionëve kundër korrupsionit. Ambas
Morata dhe virusi misterioz, ja e vërteta Ku ka përfunduar Alvaro Morata? Sulmuesi i Juventusit, pas një fillimi të jashtëzakonshëm të sezonit, duket se është