999 rezultate për

orĂ

Restoranti “Panevino” zgjeron shërbimin, trajnim dhe masa të rrepta për të shmangur përhapjen e COVID-19 Restoranti Panevino pjesë e Maritim Hotel Plaza Tirana ka vendosur që të zgjerojë shërbimin Delivery me një meny të pas
Super trup edhe në izolim, Nora Istrefi zbulon dietën (VIDEO) Këngëtarja e njohur Nora Istrefi ka qenë të dielën në një lidhje Skype në programin "E diell". Ajo ka treguar si kanë sh
Dhurata Dora surprizon fansat, kërcim tërheqës nga ballkoni (VIDEO) Këngëtarja shqiptare, Dhurata Dora, po ashtu po qëndron në shtëpi e izoluar si pjesa më e madhe e vendit për shkak të pa
Vijon mësimi online, si është orari për këtë javë Gjatë kësaj jave, çdo ditë nga e hëna në të premte, do të ketë transmetim të video-ligjëratave, ndërsa do të jenë oraret
Milik ndihmon spitalet në vendlindje me ushqim falas Sulmuesi i Napolit, Arkadiusz Milik ka vënë në dispozicion restorantin e tij në Katowice për të gatuar, paketuar dhe dër
"Skuadrat e Serie A kurrë nuk do të jetë si më pare" Ministri i Sportit të Italisë, Vincenzo Spadafora, ka dhënë një paralajmërim serioz për skuadrat italiane teksa ka ndarë
KOSOVË/ Nuk respektuan oraret, policia bën namin me arrestime në 24 orët e fundit Policia e Kosovës bën të ditur se në 24 orët e fundit në nivel vendi janë arrestuar 41 persona për “mosveprim sipas disp
MAQEDONI/ Nuk respektojnë oraret, arrestohen 102 persona Gjithsejtë 263 persona nuk e kanë respektuar masën për qarkullim të lirë gjatë natës së kaluar, pas çka zyrtarët policor
Nora feston ditëlindjen, Roberti i bën urim të veçantë nga karantina Edhe pse është i mbyllur në karantinë, Roberti nuk harroi ta urojë ish-bashkëshorten për ditëlindje. Nora Istrefi sot
Ndërrohet ora, nga sot fillon llogaritja verore e kohës Nga sot është rikthyer ora verore, ku në ora 02.00 të mëngjesit akrepat kanë lëvizur 60 minuta para që do te thotë ora k
Kthehet ora verore, një orë gjumë më pak Të gjithë këtë të dielë e keni nisur me një orë të humbur nga gjumi juaj, pasi ka filluar llogaritja e kohës përmes orës
Një orë gjumë më pak, nesër ndërrohet ora Natën mes të shtunës dhe të dielës akrepat e orës do të zhvendosen për një orë përpara, që do të thotë se kur ora të shë
Nora Istrefi në lidhje të re? Detajet nga izolimi që ngritën dyshime (VIDEO) Nora Istrefi ka qenë në një lidhje direkte me Skype në emisionin "Rudina", ku tërhoqi vëmendjen me një detaj mjaft inter
Bëhuni gati të lëvizni akrepat, ditën e diel ndryshon ora Nga e diela fillon llogaritja verore e kohës. Natën mes të shtunës dhe të dielës akrepat e orës do të zhvendosen për një
"Duhet të isha në rëstorant duke ngrënë sushi", Cardi B qan live teksa ushqehet (FOTO LAJM) Teksa ushqehej me drithëra, Cardi B shtirej me shaka sikur po qante, pasi thotë se duhej të ishte në restorant. Ajo p
Ministri i Sportit të Italisë jep lajmin e madh: Duhet të jemi gati për të rifilluar Ministri i Sportit të Italisë, Vincenzo Spadafora, ka dhënë shenja se sezoni pritet të rifillojë së shpejti. Spadafor
E besoni apo jo? Në Nikaragua luhet futboll me maska dhe dorashka kirurgjikale Në një kohë ku mbi 90% e shteteve kanë ndalur kampionatet e tyre për shkak të emergjencës nga pandemia Covid-19, në Nika
Ish-ministri italian nxjerr videon: Si po e prodhonin në laborator kinezët COVID-19 që në 2015 (VIDEO) Ish-zëvendës kryeministri dhe ish-ministri i Brendshëm i Italisë Matteo Salvini ka publikuar një video nga emision itali
U kthye nga Italia bashkë me bashkëshortin, gruaja nga Vlora rezulton pozitive nga COVID 19 Ditën e sotme, autoritetet konfirmuan 146 të prekur nga koronavirusi në vend, pesë prej të cilëve humbën betejën me jetë
Nora Istrefi feston sot ditëlindjen, Roberti ka një urim special për të (VIDEO) Këngëtarja e njohur shqiptare Nora Istrefi feston sot ditëlindjen e saj të 35-të. Mes urimeve, nuk mund të mungonte a