999 rezultate për

opinion

COVID-19/ Ahmetaj: Ja kur do ta marrin qytetarët pagesën e parë prej 26 mijë lekësh Koordiantori për situatën COVID Arben Ahmetaj në një dalje në "Opinion", ka shpjeguar procedurën dhe periudhën kohore që
Allajbeu: Spitali Amerikan gati për të filluar testet e koronavirus (FOTO LAJM) Një lajm i mirë është bërë publik për shqiptarët gjatë një interviste në "Opinion" ku ishte i ftuar drejtori i Spitalit
MPB: Lajmet e rreme lidhur me korona virusin do të sanskionohen Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar dhe u ka kërkuar qytetarëve – shfrytëzuesve të rrjeteve sociale që të mos sh
Plas debati për koronavirusin në Opinion: Mos shtrembëro turinjtë! Drejtori i qendrës Kombëtare të Urgjencës Mjekësore, Skënder Brataj ka debatuar mbrëmjen e sotme me ish-deputeten e PD-s
Draft-opinioni i Komisionit të Venecias, reagon Ambasada Amerikane Ambasada Amerikane ka reaguar pas publikimit të një pjese të raportit të Komisionit të Venecias, ku thuhet se Presidenti
Kush është zyrtari në takimin me Çilin?! Reagon Sokol Sadushi Sokol Sadushi ka reaguar pas deklaratës së Partisë Demokratike ku i kërkonte të japë shpjegime publike për pozicionin e
S'ka më dashuri! Meta sulmon hapur Ramën e kërkon "drejtësi" "Me qetësi e dashuri" kjo është një ndër shprehjet më të famshme të Presidentit Meta kur fliste për zhvillimet politike
Ikja e italianëve, klubi i Dinamos sqaron opinionin publik Ditën e sotme në media u publikua një lajm se Dinamo kishte larguar italianët nga skuadra dhe se në stolin e skuadrës ki
Elisa Spiropali: Performanca në Opinion, ai është Rama i vërtetë! “Spektakli” i Edi Ramës mbrëmë në emisionin “Opinion” prej 24 orësh është bërë hit në rrjetet sociale në vend. Pikërisht
Plas keq mes Ramës e gazetares në Opinion: Mbylle gojën kur flas unë! Mbrëmjen e sotme kryeministri Edi Rama, është i ftuar në emisionin “Opinion”, ku fillimisht foli gjatë për makinat që pë
Rama i shkon në emision Blendi Fevziut dhe e kërcënon: Duhet të nisë hetim! Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e sotme është i ftuar në “Opinion” ku po flitet për zhvillimet e fundit politike në vend.
Dalin pamjet, Basha vihet në siklet kur pyetet nëse i njeh të gjithë ministrat e Ramës (VIDEO) Emisioni Opinion këtë të martë ka trajtuar përbërjen e qeverisë, dhe sa i njohin shqiptarët ministrat. Gazetarët e Op
"E gjitha është show", reagon avokati i Shullazit pas thirrjes së OFL OFL ka deklaruar sot se Emiljano Shullazi ka vetëm 48 orë për të justifikuar pasurinë. Lidhur me këtë deklaratë ka r
"Mallkimi" i familjes Kennedy, ngjarjet që tronditën opinionin botëror Tragjedia e familjes Kennedy ka nisur shumë më përpara se të vriteshin dy vëllezërit e adhuruar të Amerikës, John dhe Ro
2 vite pas sherrit të bujshëm, Robert Berisha jep publikisht opinionin për Tunën (VIDEO) Debati i bujshëm mes Tunës dhe Robertit në 2018, është komentuar për një kohë të gjatë në media dhe më pas dyshja nuk i
A rrezikohet Shqipëria nga koronavirusi? Flet shefja e repartit infektiv Najada Como, shefe e Shërbimit Infektiv në QSUT gjatë emisionit Opinion ka treguar se koronavirusi është i rrezikshëm, p
Në gjyq me Vokshin: Rama refuzon për herë të katërt të bëjë testin e drogës Ish-deputetja e Partisë Demokratike Albana Vokshi, në një dalje për mediat nga selia blu, akuzoi kryeminsitrin Edi Rama
E papritur! Ish-kryeministri Berisha nuk shkon në "Opinion" Sali Berisha ka "braktisur" emisionin Opinion tw Blendi Fevziut. Ish-kryeministri Sali Berisha nuk ka mundur që të sh
Arkitekti nga Kosova: Nuk kam mundur t’i them askujt që të blejë një banesë në Durrës Astrit Nixha arkitekti nga Kosova është shprehur sonte në “Opinion” se nuk ka mundur që t’u sugjerojë miqve apo të njohu
Elvis Naçi-Fevziut: Sikur ta kishim bërë në Opinion fushatën e mbledhjes së parave (VIDEO) Imami Naçi ka qenë i ftuar mbrëmë në Opinion, ku ka folur për nismën e madhe që po bën me ndihmat që po mblidhen për të