999 rezultate për

operacionet

Të frikshme për t'u parë, rastet kur VIP-at dështuan me operacionet plastike (FOTO LAJM) Koha ka provuar që jo gjithmonë tentativat për të bërë një gjë më të mirë arrjnë sukses. Në përpjekje për të mbajtur
Riatdhesohen 173 shqiptarë: Mos kërkoni azil, shanset për të fituar janë zero Policia e Shtetit ka vijaur operacionet e riatdhesimit për azilantët që kanë qenë në Francë. Në një njoftim për mediat,
Rrëfimi i zjarrfikësve italianë për operacionin në Shqipëri: Nuk na kishte ndodhur më parë Pjesëtarët e ekipeve italiane të emergjencës që ndihmuar në operacionet e kërkim-shpëtimit në Shqipëri janë rikthyer tas
Mbarojnë operacionet e kërkim-shpëtimit, 50 të vdekur nga tërmeti Kryeministri Edi Rama në mbledhjen e jashtëzakonshme të Këshillit të Ministrave ka shprehur mirënjohjen e trupave të kër
Rama ndan detyrat, kush është ministri fuqiplotë që drejton operacionet e tërmetit Kryeministri Edi Rama iu ka ndarë detyrat disa prej ministrave të kabinetit të tij qeverisë, lidhur me situatën e jashtë
Operacionet e kërkim shpëtimit drejt përfundimit, këto janë 50 viktimat e 26 nëntorit Ka përfunduar operacioni i kërkim shpëtimit në Durrës, ku janë nxjerrë të pajetë Ilir Lala në Kënetë të Durrësit si dhe
Shqipëria në alarm, ndërpriten me urgjencë operacionet e shpëtimit Ndërkohë që situata po qetësohej, një tjetër tërmet ka alarmuar shqiptarët. Vetëm pak minuta më parë një tjetër tërm
Vijojnë operacionet e kërkim-shpëtimi, Policia: Sot u nxorën 3 persona të pajetë (VIDEO) Mëngjesin e sotëm e deri tani nga rrënojat në Thumanë janë nxjerrë 3 persona të pajetë dhe kërkimet vijojnë pa ndërprerë
I kishte inat operacionet dhe playbackun, por sot Elvana i ka bërë të dyja (VIDEO) Koha ka provuar që jo gjithmonë tentativat për të bërë një gjë më të mirë arrjnë sukses. Në përpjekje për të mbajtur
Të frikshme për t'u parë, rastet kur VIP-at dështuan me operacionet plastike (FOTO LAJM) Koha ka provuar që jo gjithmonë tentativat për të bërë një gjë më të mirë arrjnë sukses. Në përpjekje për të mbajtur
Më troç se kurrë, Armina Mevlani përgjigjet për operacionet plastike (FOTO LAJM) Armina Mevlani është një nga vajzat më të ëmbla të ekranit shqiptar. Ajo ka dalluar gjithmonë për shkak të shijeve të
"Qetësohuni, s'do ti bëj kurrë më", Aurela Hoxha e penduar për operacionet plastike (FOTO LAJM) Aurela Hoxhën e kemi parë së fundmi si protagonisten kryesore të videoklipit të fundit të Alban Ramosaj, "Tkom dasht".
Kylie vazhdon të mohojë operacionet plastike, fotografët fokusojnë ndryshimet (FOTO LAJM) Jam e tmerruar…unë kurrë nuk do të bëja operacione,” ka qenë kjo deklarata e Kylie Jenner në shkurt të këtij viti gjatë
Spitali i Gjakovës pezullon operacionet për një javë Këtë vendim thuhet se e kanë marrë në mënyrë që t’u japin përparësi rasteve emergjente, për shkak se fluksi i pacientëve
Franca kthen me charter 29 azilkërkues shqiptar Nuk kanë të mbaruar shqiptarët që janë larguar nga vendi për të kërkuar azil në shtetet evropiane, ku një numër i konsid
20 ndërhyrje janë akoma larg ideales, 28-vjeçarja e fiksuar me operacionet plastike (FOTO LAJM) Tepër e dhënë pas trupit dhe fytyrës ideale, Kristen ka marrë përsipër të kryejë operacione plastike me vlera të konside
Kështu është transformuar Donatella Versace nga operacionet plastike (FOTO LAJM) Donatella Versace është ndër personazhet e njohura ku mund të thuhet se kirurgjia plastike ka dështuar në kuptimin e plo
Ndryshimi ndër vite i Lori Hoxhës (FOTO LAJM) Lori Hoxha është një nga personazhet më të përfolur të showbizit shqiptar për shkak të jetës luksoze që ajo bën. Por
Mijëra dollar për t'u bërë si Kim Kardashian, modelja zhgënjen (FOTO LAJM) Një modele ka shpenzuar 550 mijë dollarë për t’u transformuar si Kim Kardashian, megjithëse rezultati është zhgënjyes.
Raporti sekret i CIA-s: Pako dhe llogari bankare, si u punua për përmbysjen e Enver Hoxhës Sipas një dokumenti të deklasifikuar, vetëm në një vit u futën në territorin shqiptar rreth 40 agjentë. Po ashtu tregohe