E FUNDIT/ Sherr me armë në Bulqizë, 1 i plagosur
999 rezultate për

open

Pas Kodhelit, Tahiri i bën "gropën" ministres tjetër të Ramës Saimir Tahiri është njeriu i ditës sot. Jo vetëm për faktin se e gjithë vëmendja mediatike është tek ai, por edhe prej d
Firmosi me Copenhagen, shitën për 17 orë të gjitha uniformat e Bendtner, bllokohet dhe faqja e Internetit (VIDEO) Dyqani i klubit danez Copenhagen ka shitur zyrtarisht të gjitha fanellat e të për shkak të nënshkrimit me Nicklas Bendtn
E kritikojnë se është larguar jashtë, Emina: Do isha duke mjelë lopën (FOTO LAJM) Emina Cunmulaj ka shumë nostalgji për fshatin e saj dhe gjithmonë që kthehet në Tuz publikon foto në Instagram. Së fu
Nga gazetari i njohur, tek noterët dhe biznesmenët: Emrat VIP që u futën në "gropën" e skandalit tek Fondi "BESA" Albana Imami, ish-drejtoresha e fondacionit “Besa” në Tiranë kishte ngritur një skemë piramidale në dy drejtime, duke kr
Rropën 3.7 milion euro, si funksiononte "banda" tek Fondi "BESA" Policia ka arrestuar sot shtatë persona, pjesa dërrmuese punonjës të Fondit "BESA" në Tiranë, përfshirë edhe drejtoreshë
Tmerr në Fier, gruaja vdes pasi bie në gropën me serë Një ngjarke e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme, rreth orës 10:15 në Fier. Një grua 68 vjeçare teksa po i hidhte us
Këto shenja të zodiakut nuk ngopen kurrë në krevat Njerëzit kanë nivele të ndryshme të libidos, kjo mund të jetë relative dhe mund të ndryshojë në bazë të gjendjes emocion
Sulmohet konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë nga huliganë serbë Sot në orët e hershme të mëngjesit është sulmuar Konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë, si dhe është dëmtuar S
I dënuar me 9 vite burg në Itali, shqiptari i bën gropën vetes Një shqiptar i cili kishte për të shlyer edhe 9 vite dënim në Itali, ka rënë vetë brenda rrjetës së Policisë, pas një ko
Një rrëfim i bëri "gropën", si e zbuluan prokurorët përfshirjen e Kristaq Lecit në ekzekutimin e komisar Cukut Dy muaj më parë vrasësi i komisar Artan Cukut, Mikel Shallari, i shpëtoi burgimit të përjetshëm pasi pranon krimi dhe st
Nuk fliste në celular, biseda që i bëri "gropën" viktimës së Selenicës Laver Tozaj, 47-vjeçari qe u ekzekutua ne Selenicë, ishtë dënuar nga Gjykata e Apelit për Krimet e Rënda në Tiranë për
RAI 3 tregon mafian shqiptare: Luftojnë me Ndraghetta-n, mbushën Europën me kokainë nga Amerika Jugore Programi “Narcotica” i Tg3 ka shkuar kësaj here në Shqipëri, ku dy realizuesit e tij Valerio Cataldi dhe Raffaella Pusce
Shqipëria një "prezervativ", kurse Kosova një fantazëm: Si e imagjinon artisti gjerman Europën (FOTO LAJM) Të gjithë e njohin Italinë në hartë për shkak të formës së çizmes, por një gjerman ka prezantuar mënyrën se si i sheh h
Thatësira po kërcënon Europën, preken dhe 2 qytete të Shqipërisë Temperaturat gjithnjë e më në rritje, kanë ngitur alarmin se Europa, përfshi këtu edhe Shqipëria, gjithnjë e më tepër po
I nxehti ekstrem po shkatërron Europën Europa perëndimore po ballafaqohet me valën e dytë të nxehtësisë këtë verë. Metereologët parashikojnë se në ditët e a
I vetëm i bie botës përqark me varkë Marinari vjenez, Norbert Sedlacek filloi sërish një përpjekje për të lundruar nëpër botë duke filluar nga bregu i Atlant
Hapni ca shtëpi publike të ngopen derrat, moderatorja shqiptare e traumatizuar (FOTO LAJM) Nisur mga ngjarja e tmershme që u publikua ditën e djeshme në "Fiks Fare" ku një vajzë denoncon babain e saj për përdhun
Ky objekt kushtoi 1.5 miliard dollar dhe po mbron të gjithë Europën nga vdekja (FOTO LAJM) Reaktori numër 4 i centralit bërthamor në Çernobil të Ukrainës kishte shpërthyer më 26 prill të vitit 1986, duke shkaktu
1.6 ton kokainë, kapet në Shkodër me çanta me para bosi i grupit që mbyti Europën me drogë Policia e Shtetit dhe Prokuroria e Krimeve të Rënda kanë arrestuar një person të kërkuar në të gjithë Europën pasi kryes
Kryemadhi: Dy marrëveshjet me Ramën i kanë bërë gropën PD-së Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi i ka kujtuar ish-kryeministri Sali Berisha dhe kreut të PD, sot aleatët e saj se kanë