999 rezultate për

online

Rezervuan online hotelin luksoz me pamje nga deti, u shokuan nga ajo që gjetën (FOTO LAJM) Nënë e bijë prenotuan në një hotel me katër yje për pushimet e verës, por u shokuan nga ajo cfarë gjetën. Ato rezervu
Rezervuan online hotelin luksoz me pamje nga deti, e gjetën "të shkatërruar" (FOTO LAJM) Nënë e bijë prenotuan në një hotel me katër yje për pushimet e verës, por u shokuan nga ajo cfarë gjetën. Ato rezervu
Policia shkatërron grupin e grabitësve, në kërkim vetëm edhe Ridvan Ademi Policia i kishte renë në gjurmë një grupi të cilët dyshoheshin se po vepronin në rajone të ndryshme të vendit, ku cak ki
Shqiptari me të fejuarën bënin namin duke vjedhur biçikleta në Itali, ja si u kapën Një çift të fejuarish shqiptarë janë arrestuar nga Policia italiane pasi vidhnin biçikleta dhe më pas i shisnin online.
Kampionati ndërkombëtar i lojrave online... aty ku luhet virtualisht, por fitohet realisht! Nëse je duke lexuar këtë artikull, me siguri nuk blen më gazeta të printuara, por i lexon lajmet online. Gjithçka po bëh
Kryeqyteti spanjoll bëhet gati për finalen angleze (FOT LAJM) Të shtunën zhvillohet ndeshja më e rëndësishme e Ligës së Kampionëve në sezonin 2018/19. Liverpool dhe Tottenham do t
Fati tragjik i Qerim Bicajt nga Istogu Mesdita e sotme ka qenë e kobshme për familjen Bicaj në Vrellë të Istogut. Qerim Bicaj ishte duke punuar afër shtëpisë s
Rriten taksat për blerjen online në shërbim të oligarkëve, doganat shpjegojnë ndryshimet Drejtoria e Përgjithshme e Doganave ka rritur në mënyrë indirekte detyrimet që duhet të paguajë një shqiptar që blen mal
Qeveria në shërbim të oligarkëve: Pengon shqiptarët të blejnë lirë online Blerjet online do të bëhen më të shtrenjta pasi Drejtoria e Përgjithshme e Doganave me një udhëzim të posaçëm ka vendosu
Ai është 63 vjeç, ajo 25! Çifti që vodhi spektaklin në Kanë (FOTO & VIDEO) Ata morën të gjithë vëmendjen e mediave gjatë skenës së dhuruar në tapetin e kuq të Kanës ku ai u ul në gjunjë duke i pr
Shpërthim afër piramidave Një shpërthim ka ndodhur në një autobus afër piramidës “Giza” në Egjipt, shkruajnë burimet e ‘Independent’. Të paktë
Zbuloni sa pikë vlerësoi Shqipëria këngën fituese të "Eurovision'' Festivali Europian përfundoi dhe fitues u shpall Hollanda. Kombinimet 50/50 mes votave të jurive profesioniste dhe publi
LIVE/Jonida Maliqi kryeson votimin online në Eurovision, ja si mund ta mbështesni këngëtaren shqiptare Shqipëria po prin me vota online në Eurovision. Votoni për ta mbështetur Jonida Maliqin. Ju sjellim livestream-in e v
Kur porositni online fustan princeshe dhe vjen fustan "shtrige" (FOTO LAJM) Jo gjithmonë ajo që reklamohet në faqet e shitjeve në internet është ashtu siç prezantohet dhe jo në pak raste është shu
Bregu: Stop, ngacmimeve online (FOTO LAJM) Shumica e dhunës në internet ndaj grave ndodhin në mediat sociale dhe ne duhet ta ndalojmë atë # DigitalRespect4Her
Çifti gjen dhomë prej rrjetit të njohur online, por më pas përballen me një surprizë shumë të keqe AirBnB është zgjidhja më e mirë për ata që udhëtojnë shumë dhe nuk duan të shpenzojnë në hotele. Përmes një aplikacioni,
Të rinjtë shqiptarë ‘vrasin’ kohën kafeneve dhe online, por a lexojnë libra? Që nga koha e kaluar në kafene deri te sporti, përdorimi i internetit dhe vullnetarizmi, këto janë aktivitetet kryesore
Microsoft heq librat nga portali online, nga Korriku hiqen dhe blerjet Microsoft nuk dha shpjegime për këtë lëvizje por mendohet se kompania ka prioritet kryesor aplikacionet me Microsoft Sto
Roaming falas? Downloading ... Tani, në këtë moment, më shumë se gjysma e botës është online. Mbi dy të tretat e saj kanë një celular dhe pjesa me
Zgjerohet tregu i shitjeve online në Shqipëri Shitjet online po njohin zgjerim së fundi. Me zhvillimin e teknologjisë dhe përhapjen e rrjeteve sociale, bizneset po sh