999 rezultate për

omar

Deveja, lopa dhe gomari nisen për "eksplorim të botës" Duket sikur një skenë e drejtpërdrejtë nga krijuesi i Jesusit, një deve, një lopë dhe një gomar u gjetën duke udhëtuar s
"Akuzova vetëm gomarët racistë", Balotelli sqaron incidentin në Verona Sulmuesi italian Mario Balotelli i ka kritikuar sërish tifozët që bënë thirrje raciste në drejtim të tij gjatë fundjavës
I mori djalin 3-vjeçar, siriani: Do ta paguash ti dhe të gjitha ku*vat shqiptare! Në 16 Shtator emisioni “Stop” transmetoi rastin e qytetares Xhilda Leka. Ajo tregoi se ish-partneri i saj sirian i ka rr
U vunë tritolin në super "Benz-in" e blinduar, Bylyku është kunati i të "fortit" të Tiranës Detaje të tjera kanë dalë pas shpërthimit të fuqishëm që tronditi Tiranën mëngjesin e sotëm. Objektivi ishte Artion Byly
Rama me Zahon në Lungomare, forcat të shumta sigurie blindojnë zonën Mbrëmjen e sotme kryeministri Rama është filmuar së bashku me djalin e tij të vogël Zahon në shëtitoren e Lungomares në
Brenda vilës luksoze 8,5 milion $ ku jetojnë të sapomartuarit Hailey dhe Justin Bieber (FOTO LAJM) Ata kurorëzuan dashurinë e tyre për herë të dytë në një ceremoni intime në Karolinën e Jugut, ku morën pjesë një mori të
Po transportonin drogë me gomar në Maqedoni, bien në pranga 2 persona Policia ka sekuestruar 55 kilogramë droge në fshatin Rrajcë-Sutaj mbrëmjen e së premtes. Lënda po transportohej me ka
Majko flet për paktin sekret Rama-Basha: Politika është matematikë, jomarrëveshje me mollë e pjeshka Ministri për Diasporën, Pandeli Majko ka folur sot në Parlament për akuzat politike se mes kryeministrit Edi Rama dhe kr
Kinezët, të gjithë në det me komardare për arsye sigurie Në një nga resortet më popullore pranë detit, në Kinë, komardaret shumëngjyrëshe janë një send i domosdoshëm për një dit
Gomarica këngëtare, bëhet virale videoja nga India Një yll indian muzike, ka “rrëmbyer” zemrat online me dhëmbët e mëdhenj, pellushin e shndritshëm, katër këmbët dhe zërin
Konkurs bukurie në Marok, fiton gomarica I zbukuruar me kurora lulesh, një gomaricë e quajtur Kleopatra, ka argëtuar fshatarët në qendër të Marokut, me performan
Simbolika e protestës së opozitës, gomari dhe kutia e votimit (FOTO & VIDEO) Një kuti e madhe votimi 2 metra e lartë ka dalë nga selia e PD dhe i është drejtuar sheshit para kryeministrisë. Kuti
Me bluzën e Rilindjes dhe mbishkrimin Edi Rama, qytetari befason duke futur gomarin të votojë (VIDEO) Ndodh çudia në ditën e votimeve. Një qytetar ka shkuar të votojë bashkë me gomarin e tij, të cilin e ka veshur edhe me b
Momenti kur futbollisti i Sevillas aksidenton për vdekje me makinë çiftin e sapomartuar (VIDEO) Talenti i futbollit meksikan, Joao Maleck ka goditur me veturë një çift duke shkaktuar vdekjen e tyre. Futbollisti 20
Aktroi sikur i bënë atentat, biznesmeni kërcënon gazetarët nga salla e gjyqit Këto ishin disa nga fjalët që Arben Veliko i ka drejtuar gazetarëve në momentin kur këta të fundit kanë hyrë në sallën e
E pa dëgjuar më parë, lind hibridi i zebrës dhe gomarit Një hibrid zebër ka lindur në një kopsht zoologjik në Lipetsk të Rusisë. Kafsha e rrallë është rezultat i kryqëzimit të
Aksident i frikshëm në Lugomare, përmbyset makina Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në zonën e Lungomares në Vlorë. Siç shihet edhe nga pamjet, në aksident janë
"Messi me quajti gomar", Milner zbulon praskenat e përplasjes me argjetinasin Liverpulit nuk i shkuan mirë gjërat në gjysmëfinalen e parë të Champions-it kundër Barcelonës. Veç humbjes 3-0 në "C
Ia bënë makinën shosh me plumba, skeda e Romario Alirajt që i shpëtpo vdekjes Vlora u trondit nga një tjetër ngjarje e rëndë dje. 19 herë u qëllua në drejtim të një automjeti VW që lëvizte në aksin
Bleona tregon pse nuk martohet: I pres me kalë ata vijnë me gomar Bleona Qerreti e ftuar nw emisionin "Nw kurthin e Piter Panit" mbrëmjen e djeshme, ka treguar përse është ende beqare.