999 rezultate për

olti

Olti Curri ironizon mimikën e Ramës teksa "kryqëzohet" nga gazetarët (VIDEO) Mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Opinion’ në Tv Klan me gazetarin Blendi Fevziu po zhvillohen debate të ashpra mes kryemin
E BUJSHME/ Kishte krijuar kushtet e nevojshme për baste sportive, prangoset lojtari në Shqipëri (FOTO LAJM) Teksa vënia e basteve sportive është e ndaluar me ligj në Shqipëri, ky fenomen gjen ende vend përmes faqeve online të hu
Olti Curri tregon "mikun" e Alketës që e futi në Sanremo, ajo i bën bllok! (FOTO LAJM) Tashmë është bërë zyrtare: Alketa Vejsiu do bashkëprezantojë në “Sanremo 2020”. Lajmi po bën bujë në mediat shqiptare as
Krimet e Rënda japin vendimin për të arrestuarit e grabitjes në Rinas Për grabitjen e 6 milion eurove në aeroportin e Rinasit, më 6 prill u vunë në pranga 6 persona. Për këta të fundit, G
Vettingu në polici, shkarkohet nga detyra Oltion Shehu Është shkarkuar nga detyra drejtori i Inspektimit dhe ankesave në SHÇBA-së, Oltion Shehu Drejtori i Inspektimit dhe A
Vettingu në Polici, drejtori nuk justifikon 1.4 milionë lekë (FOTO LAJM) Drejtori i Inspektimit dhe Ankesave në SHÇBA-së, Oltion Shehu rrezsikon të mos e kalojë vettingun. Burimet bëjnë me d
Nuk të them gej se gej është Elton John..! Noizy nuk përmbahet ndaj Olti Currit (FOTO LAJM) Një debat virtual ka nisur së fundmi mes reperit, Noizy dhe Olti Currit. Ky sherr me fyerje dhe ofendime nisi pasi O
I arrestuari për grabitjen e Rinasit, Oltion Veseli kërkon lirimin Oltion Veseli wshtw njw nga tw arrestuarit pwr grabitjen e ndodhur nw Rinas pasditen e 9 prillit ku u vodhwn miliona eur
Njëri nga grabitësit ka luftuar në Afganistan, ky grup e ka stërvitur Një nga të arrestuarit e fundit për grabitjen e Rinasit ka luftuar në Afganistan. Lajmi bëhet i ditur nga gazetari Artan
Olti Curri tallet keq me Tunën: Ku e panë Divën? (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, Tuna mbajti një koncert live në Shkup për promovimin e albumit të saj të ri "Fortuna", për të cilin kis
Olti Curri godet me fjalët për Dafina Zeqirin (FOTO LAJM) Një nga Bloggerët më të njohur në vendin tonë Olti Curri njihet për kritikat e shumta ndaj personazhe publikë por edhe f
“Bën lek duke marrë të tjerët në gojë”, Olti Curri i kthehet keq komentueses Gazetari Olti Curri ishte i ftuar së fundmi në emisionin e pasdites "Rudina", së bashku me Iva Tiçon dhe Enxhi Lulajn, k
Olti Curri i habit të gjithë me urimin që i bën Xhemit Xhemi Shehu sot ka ditelëindjen dhe për këtë ka marrë disa urime nga VP-at. Pas Arbanës, me urimin e tij ka habitur e
Olti Curri sulmon hapur reperin: Nuk është këngëtar I ftuar në "Mirage" blogeri Olti Curri,ka dhënë vlerësimin e tij për këngëtarët shqiptarë. I pyetur se çfarë note i j
E quajti "fans" të sajin, Olti Curri shpërthen ndaj këngëtares (FOTO LAJM) Këngëtraja, Adelina Tahiri dhe blogeri i njohur Olti Curri, janë përfshirë në një sherr online me njëri tjetrin. Ade
"Ike në një ditë me babain tim", Olti Curri përlot me mesazhin për Adelën Gazetarja e njohur dhe ish-banorja e "Big Brother" Adelajda Xhamani u nda nga jeta një vit më parë. Ikja e Adelajdës
Olti Curri ofendon Taynën para gjithë ndjekësve të tij, kështu e quan Olti Curri njihet si një ndër gazetarët më thumbues të shoëbizit shqiptar, i cili e thotë gjithmonë pa dorashka mendimin
Dëshmitari tregon pse vdiq i riu nga Tirana: Doja ta merrja në kurriz Detaje të reja kanë dalë në "dritë" nga vrasja Holti Hajdarit mbrëmjen e djeshme në zonën e Misto Mames në kryqytet.
Degjeneron sherri në Tiranë, 30 vjeçari humb jetën pasi u godit me thikë Një 30-vjeçar në Tiranë ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në spital, disa orë pas sulmit me thikë që iu bë mbrëmjen e
Curri poshtëron reperin, i thotë shko ha bukën me çokokrem Gazetari dhe opinionisti Olti Curri është një nga personazhet më të ndjekur në rrjetet sociale, i cili tërheq gjithmonë