999 rezultate për

olsjan

Kreu i SHISH, Lleshaj e Gjonaj takohen me Olsjan Çelën Komiteti ministror ka zhvilluar një takim larg medias ku i pranishëm ka qenë dhe kryeprokurori Olsjan Çela. Sipas abc
Nis "furtuna" në Prokurorinë e Përgjithshme, dorëhiqet drejtoresha e rëndësishme Pas kalimit të detyrës së Prokurorit të Përgjithshëm Olsjan Celës ka dhënë dorëheqjen edhe shefja e kabinetit të Prokuro
Nipi i prokurorit gjakatar? Olsjan Çela reagon pas zhurmës në rrjet “Po vjen nipi i prokurorit gjakatar Aranit Çela”, ishte fraza që dominoi për disa orë rrjetet sociale kur Olsian Çela u
I pari në listë për Kryeprokuror, kush është Olsjan Çela i dosjeve të "bujshme" KLP nxorri ditën e sotme renditjen finale për kandidatët për pozicionin e Kryeprokurorit ku renditi Olsjan Çelën si të p
Gara për Kryeprokuror, KLP nxjerr renditjen finale Klp ka nxjerrë renditjen finale për kandidatët për pozicionin e Kryeprokurorit. KPL ka renditur Olsjan Çelën si të parin