999 rezultate për

olsit

Jeni kurioz? Si i ka marrëdhëniet e dashura e Olsi Bylykut me vjehrrën dhe kunatën (FOTO LAJM) Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë ndër çiftet më të reja të shoëbizit shqiptare, po njëkohësisht edhe shumë të dashur për p
Pas Olsit edhe Albano tremb në mes të emisionit Marinën, do qeshni me lot (VIDEO) Tre ditë më parë, Marina Vjollca publikoi një video teksa xhironte puntatën e 31 dhjetorit. Ajo që i bëri të qeshnin të
Flinin në magazinë, qeveria ndihmon familjen e Olsit me tumor Familja Laçi nga Borizana e Krujës ishte një ndër mijërat vatrat e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit duke mbetur në qiel
Foli në TV për helmimin misterioz, policia mësyn shtëpinë e Olsit Olsi Hajdari ,27-vjeçari nga fshati Xhyrë e Librazhdit që mbërriti në koma në spital, ndërsa bashkëshortja e tij 19 vjeç
Me vetëbesim të ulët nga pamjes, si dukej e dashura e Olsit tregon disa vite më parë (FOTO LAJM) Olsi Bylyku dhe partnerja e tij, Egli Tako, janë kthyer në dyshen më të njohur e të komentuar të showbiz-it, të cilët ja
Me fjalët më të ëmbla, e dashura e Olsit është mbështetja më e madhe e aktorit (FOTO LAJM) Disa muaj më parë u bë publike lidhja e aktorit të humorit, Olsi Bylyku, me bukuroshen Egli Tako. Ata u shfaqën për d
Nuk fliste me të atin që pas vdekjes së gjyshërve, Olsit i bëjnë surprizën e veçantë (VIDEO) Babi Dashi kishte ftuar sot të birin e tij Olsi në “Ka një mesazh për ty” për t’i kërkuar që të kenë një marrëdhënie më
Djali i sëmurë dhe shpia gati nuk po i zë poshtë, prindërit nga Kruja apel për ndihmë Të dy prindërit nga Kruja bëjnë apel për ndihmë ndaj djalit të tyre. Olsi, vetëm 10 vjeç është diagnostikuar me disa sëm
Nuk përmbahet ish-drejtori i Ramës: Tepsia e Olsit dhe Edit po pengojnë rrugën e Arbrit Kryeministri Edi Rama refuzoi titullin e nderit dhënë nga Bashkia e Dibrës. Në lidhje me këtë ka reaguar edhe ish-drejto
Zbulohet emisioni i Erionit, Besit dhe Olsit Ky sezon u karakterizua nga ndryshime të mëdha dhe lëvizje të bujshme të personazheve nga një televizion shqiptar në një
"Edi po i jep Olsit 500 milion euro nga taksat e shqiptarëve" PD denoncoi sot planin e Ramës, i cili sipas tyre synon dhënien me koncension tek vëllai i tij shërbimin e mbikëqyrjes s
I vranë e dogjën burrin dhe vjehrrën, gruaja rrëfen momentet e krimit Disa ditë më parë u raportua për zjarr në një banesë në Vlorë, që i mori jetën në gjumë një gruaje 73 vjeçe dhe djalit t
Pas Olsit dhe Fiorentinës, ndahet çifti tjetër i BB9 “Sepse kaq ishte, Faleminderit për besimin të gjithëve. Ju falenderoj me zemër,”-ka shkruar Dona në Instastoryn e saj du
Ish-banorët e BB9 flasin për ndarjen e Olsit dhe Fiorentinës Ndarja e çiftit që u njohën disa muaj më parë në audicionet e “Big Brother 9”, erdhi si rrufe në qiell të hapur për miqt
Pas ndarjes së Olsit dhe Fiorentinës, reagon vajza që i futi në sherr (FOTO LAJM) Trekendëshi shumë dinamik Fiorentina-olsi-Am,bra përveç situatave brenda shtëpisë kanë krijuar edhe situata jashtë saj.
Fiorentina e "Big Brother" kërcënohet: Pas kësaj jave ti nuk do të jesh më me Olsin (FOTO LAJM) Lidhja me e diskutuar e kësaj shtëpie në Big Brother ka qenë ajo e Olsit me Fiorentinen por që mesa duket kur dolën jash
Armela përfundon në spital pas festës së Olsit, çfarë ndodhi me ish-banoren? (FOTO LAJM) Një nga banorët më të diskutuar të këtij edicioni të Big Brother është Armela. Ajo bëri përshtypje me format e saj t
Pas daljes nga shtëpia Olsi bën deklaratën e papritur për marrëdhënien më Fiorentinën Një nga ciftet më të përfolur të këtij edicionika qenë Fiorentina dhe olsi të cilët shkuan deri në finale e amdhe por nu
Fiorentina i propozon martesë Olsit, përgjigja e tij e “tërbon” Olsi, Fiorentina dhe Danjeli flasim për marrëdhënien në çift. Olsi e vlerëson Danjelin për vendimin që ai mori për ta ku
Lupçe nuk gjen rehati: Po e humbas Katerinën! Lupçe flet me Olsin për mbrëmjen e së premtes kur djemtë u larguan duke ngritur dyshime të shumta te vajzat, pasi xheloz