999 rezultate për

olsi

"Ça the mo plehrë?", plas keq mes Olsit dhe Eglit mes emisionit (VIDEO) Olsi Bylyku dhe partnerja e tij, Egli të ftuar në emisionin e Meriton Mjekiqit "Gjoni Black" janë vënë përballë njëri-tj
Bes Kallakut i zbulohet "sekreti": Kam patur një lidhje jashtëmartesore (FOTO LAJM) Të ftuar në puntatën e djeshme në "Roped ëith Olsi", me Olsi Bylykun, ishin kolegët e tij të "Portokalli" dhe "BE Coffe"
Nga njohja tek marrëdhënia me familjarët e njëri-tjetrit, Olsi dhe Egli rrëfejnë gjithçka (FOTO LAJM) Olsi Bylyku kishte të ftuar sot në emisionin e tij partneren, Egli Tako. Ata treguan për herë të parë me detaje historin
Këtë herë pa Lorencin! Egli tregon foton e parë vetëm me Olsin (FOTO LAJM) Nëse themi Olsi Bylyku dhe Egli Tako kemi thënë një nga çiftet më të dashura të shoëbizit shqiptar. Ata zyrtarizuan lidh
Një vjehrrë si ajo, mamaja e Olsit përkëdhel Eglin me dhurata (FOTO LAJM) Partnerja e Olsit, Egli ka krijuar një marrëdhënie shumë të mirë me vjehrrën e saj e kjo shihet edhe nga postimet e tyre
Stadiumi i ri dhe sezoni i Partizanit, flet Olsi Rama Drejtori i Partizanit, Olsi Rama ka dhënë një intervistë për “Sport News” ditën e sotme në “News 24”. Drejtori i të
Olsi Rama: Ishin 600 vetë në stadium. Tallet menaxheri shkodran: Janë mësuar duke numëruar vota, ishin 60! Drejtori i Partizanit Olsi Rama eshte ankuar pas ndeshjes se sotme ndaj Vllaznise te humbur 0-1 duke u ndalur tek numri
Me këngëtarin e njohur, kjo është fotoja e parë e Olsit dhe Eglit (FOTO LAJM) Nëse themi Olsi Bylyku dhe Egli Tako kemi thënë një nga çiftet më të dashura të showbizit shqiptar. Ata zyrtarizuan lidh
Pse u nda nga Butrinti? Flet Kiara Tito: Fillova ta shihja Zerkën me një tjetër sy! (FOTO LAJM) Moderatorja bukuroshe Kiara Tito ka qenë gjithmonë në qendër të mediave rozë për shkak raportit me këngëtarin Butrint Im
Braktisi televizionin, Ermal Mamaqi tregon arsyen Aktori, producenti dhe moderatori i njohur Ermal Mamaqi ishte këtë mbrëmje i ftuar në emisionin "Roped With Olsi", nga O
Sa e merrte rrogën në Tv Klan? Përgjigjet Ermal Mamaqi Ermal Mamaqi ishte i ftuari i mbrëmjes në episodin e tretë të "Rope With Olsi", nga Olsi Bylyku. Gjatë intervistës, Erma
Jo ai që prisni, Fifi habit me vlerësimin për Pirro Çakon (FOTO LAJM) Fifi ishte e ftuara e parë në emisionin më të ri të Olsi Bylykut "Roped ëith Olsi ". Mes pyetjesh ngacmuese dhe ato m
"Nuk e kam lënë unë", Olsi Bylyku tregon publikisht çfarë i ndaloi të dashurë (VIDEO) Aktori dhe këngëtari, Olsi Bylyku ka qenë pasditen e sotme i ftuar në ‘Ftesë në 5’ në një intervistë me moderatoren Biet
Nis sonte emisionin e tij, kush është e ftuara e parë e Olsi Bylykut (VIDEO) Më në fund surpriza e madhe e Olsi Bylykut vjen sonte dhe tashmë bëhuni gati ta shihni aktorin e humorit me një rol të r
Jeni kurioz? Si i ka marrëdhëniet e dashura e Olsi Bylykut me vjehrrën dhe kunatën (FOTO LAJM) Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë ndër çiftet më të reja të shoëbizit shqiptare, po njëkohësisht edhe shumë të dashur për p
Sot i shkrumbuan makinën, punonjësi i Ujësjellësit ishte rrahur brutalisht Detaje të reja janë zbuluar nga ngjarja që ka ndodhur në mesnatë në Vlorë, pranë Ujit të Ftohtë, ku 35 vjeçarit Olsi Ka
Ekzekutori i hasmit të Çapajve, dyshohet të jetë autori i një tjetër vrasje të bujshëm në Elbasan Arrestimi i Olsi Lekut në Athinë, pas kërkesës së Interpol Tirana, si person i dyshuar për vrasjen e Gentian Beqirit dhe
Nuk ka lidhje me muzikën! Olsi Bylyku vjen me një projekt të ri surprizues (FOTO LAJM) Më në fund surpriza e madhe e Olsi Bylykut u zbulua dhe bëhuni gati ta shihni aktorin e humorit me një rol të ri. Pre
A i është bërë presion Prokurorit të Përgjithshëm? Si përgjigjet Olsian Çela Olsian Çela, kreu i Prokurorisë së Përgjithshme, deklaron se nuk ka qenë aspak e lehtë detyra në krye të institucionit t
30 të arrestuar, gruaja e Olsi Jazexhiut: E morrën me makinë policie për statusin në Facebook Policia e Tiranës ka shpërndarë një protestë që tentoi të mbahej përpara ambienteve të kryeministrisë ditën e sotme.