999 rezultate për

olivier

Chelsea kalon në epërsi ndaj Malmos (VIDEO) Chelsea ka kaluar në epërsi ndaj Malmos në "Stamford Bridge". Ai që ka shënuar është sulmuesi, Olivier Giroud në min
Giroud kërkon rinovimin me Chelsean Hapësira që iu dha Olivier Gurioud këtë sezon është e pakët nga Sarri, por sulmuesi nuk dëshiron ti thotë lamtumirë Che
Chelsea dyfishon rezultatin ndaj Malmos (VIDEO) Chelsea ka dyfishuar rezultatin ndaj Malmos në "Swedbank Stadion". Ai që ka shënuar është sulmuesi, Olivier Giroud n
Chelsea dyfishon rezultatin ndaj PAOK (VIDEO) Chelsea ka shënuar edhe golin e dytë ndaj PAOK në "Stamford Bridge". Është përsëri francezi Olivier Giroud që shënon
Misteri që tronditi botën, kush ishte gruaja e çuditshme kur u vra Kennedy Fotografitë e bëra gjatë atentatit ndaj presidentit të SHBA-së, John F. Kennedy, në vitin 1963, përshkruan një grua që f
Franca kalon përsëri në avantazh ndaj Holandës (VIDEO) Franca ka kaluar përsëri në avantazh ndaj Holandës në "Stade de France". Autori i këtij goli ësjtë sulmuesi Olivier
Olivier Giroud mban premtimin pas Kupës së Botës Olivier Giroud, duket se do ta mbajë premtimin që kishte dhënë para Kupës së Botës, se në rast se Franca do të shpallej
West Ham interesohet për Olivier Girud Francezi Girud dëshiron të jetë pjesë e kombëtares franceze për botërorin 2018. Arsen Wenger nuk i ka dhuruar minutat
Arsenal i bashkohet PSG në garë për lojtarin PSG nuk është i vetmi klub i interesuar për lojtarin e Lyonit Alexandre Lacazette. Sipas the Sun Sport, Wenger dëshir
PSG barazon me Arsenalin dhe kryeson në grup (VIDEO) Arsenal dhe Paris Saint Germain kanë barazuar 2:2 në "Emirates". Mysafirët kaluan në epërsi me Edinson Cavanin, por A
Ja 10 golashënuesit më të mirë të Europianit (FOTO LAJM) Uells-Portugalia dhe Francë-Gjermani do të jenë dy përballjet që pritet të ndezin fazën gjysmëfinale. Këto dy duele,
Ja notat e lojtarëve të Francë - Islandë (FOTO LAJM) Kombëtarja e Francë është kualifikuar në gjysmëfinale të Euro 2016, e gjitha kjo pas fitores 5-2 ndaj Islandës. Më i
UEFA: Ja lojtari më i mirë i ndeshjes (FOTO LAJM) Kombëtarja franceze ka arritur të mposht atë të Islandës me rezultat të thellë 5:2 në ndeshjen çerekfinale në Euro 2016.
Statistika të frikshme, Giroud "alergji" me topin Olivier Giroud ka vendosur një rekord negativ në sfidën me Shqipërinë. Sulmuesi i Francës ka prekur topin më pak se port
Koleksioni i ri i Puma-s bashkon yjet e futbollit (FOTO-VIDEO) Puma ka prezantuar koleksionin e ri për vitin 2015. evoPOWER 1.2 dhe evoSPEED 1.3 ka mbledhur bashkë disa prej yjeve të
Arsenal vjen fuqishëm (VIDEO) Skuadra e Arsenalit ka mposhtur me lehtësi Newcastle Unitedin me rezultat të thellë 4 me 1 në ndeshjen e javës së 16-të
Rihanna, Naomi dhe Iman në “W Magazine” Rihanna 26 vjeç, Naomi Campbell 44 vjeç dhe Iman 59 vjeç, kanë pozuar për herë të parë për “W Magazine” të muajit shtato
Kur Ronaldinho "mashtron" Messin (FOTO-VIDEO) Lionel Messi ka qënë më i kërkuari i tifozëve pas përfundimit të stërvitjes, kur një numër i madh i tyre shmangën forcat
Balotelli: Ciao Milan! Arsenal në pole E ardhmja e Mario Balotellit nuk do të jetë me fanellën e Milanit. Për këtë është e bindur "Daily Mail" që flet për një
Modelja që "mori në qafë" Olivier Giroud (FOTO LAJM) Skandal "me drita të kuqe" në futbollin anglez. Sipas mediave vendase, futbollistit të Arsenalit, Olivier Giroud "i ka i