999 rezultate për

oliver

Rrëfim tronditës për dhunën në kuvend: Do t'ju mbysim juve shqiptarët “Tashmë keni mbaruar, do t'ju mbysim juve shqiptarëve” - këto janë kërcënimet që ka marrë deputeti i Partisë për lëvizje
Tradhtoi gruan me Princeshë Dianën, vdes Oliver Hoare Ajo që të gjithë dinë edhe sot, është fakti që princeshë Diana nuk ishte e dashuruar me Princin Charles. Madje thuhe
Zeqiri sot dëshmon për sulmin ndaj Selës dhe Zaevit Në Gjykatën Penale në Shkup sot në orën 12:00 duhet vazhdojë gjykimi për 33 të akuzuarit për dhunën në Kuvend. Lënda ësh
Është vetëm 12 vjeç, por gjatësia e tij do ju befasojë (VIDEO) Olivier Rioks është një djalë vetëm 12 vjeç i cili po bëhet viral në mediat sociale për shkak të gjatësisë së tij. A
Ky gjyqtar është shumë i shpejtë, "një për një" me Mane dhe Salah Sprinti i gjyqtarit Michael Oliver në ndeshjen e Liverpool kundër Crystal Palace po bënë bujë të madhe në mediat sportiv
Oliver Kahn ka disa pyetje flash pë Kupën e Botës Oliver Kahn ka dhënë 7 përgjigje flash gjatë një emisioni sportiv në “Ard”. Ish-portieri i Gjermanisë dhe Bayern Mun
Ky ishte gjesti i turpshëm që "ndezi" gjakrat te stoli i Suedisë (VIDEO) Gjermania arriti të marrë një fitore në minutat e fundit të ndeshjes kundër Suedisë por kjo sfidë ka pasur shumë tension
Zyrtare: UEFA dënon Buffonin pas protestës ndaj Oliverit Gianluigi Buffon i ka kushtuar 3 ndeshje skualifikim ajo protestë ndaj arbitrit anglez Michael Oliver, në çerekfinalen e
Ky burrë thotë se vjen nga viti 6 491, kalon edhe testin e makinës së të vërtetës (VIDEO) Një udhëtar i kohës që beson se ai është nga viti 6491, por i mbërthyer në vitin 2018 kur makina e tij kohore u prish, k
Collina mbron Oliverin: Penalltia e Realit ndaj Juventusit është e drejtë Udhëheqësi kryesor i arbitrave në UEFA, Pierre Luiggi Collina ka rikthyer në memorie atë penallti që e dërgoi Juventusin
Si u fik kamera disa ditë para vrasjes së Ivanoviçit Kanë kaluar 5 muaj nga vrasja Oliveri Ivanoviçit, ish- liderit të SDP-së në Kosovë, ende nuk është zbardhur si rast nga
Nofka e çmendur e Oliver Girouds Sulmuesi i Chelseat, Olivier Giroud ka treguar që ish-sulmuesi i Chelseat, Andriy Shevchennko ka qenë heroi i tij i fëm
Oliver tregon se sa shumë e përjetoi sherrin me Buffonin dhe lojtarët e tjerë të Juventusit Michael Oliver thotë se pas ndeshjes Real - Juventus kishte disa ditë të çuditshme pas presionit që lojtarët bardhezi i
Michael Oliver do të gjykojë finalen e FA Cup mes Unitedit dhe Chelseat Arbitri anglez Micheal Oliver do të gjykojë finalen e FA Cup mes të Manchester Unitedit dhe Chelseat. FA ja ka besuar
Galliani: Oliver është një idiot, nuk kupton filozofinë e futbollit Ish-nënkryetari i Milanit, Adriano Galliani, e ka kritikuar ashpër arbitrin anglez, Michael Oliver për, siç ka thënë ai,
Lippi:Asgjë nuk mund ta njollosë karrierën e Buffonit Ish-trajneri i Juventusit dhe Italisë, Marcello Lippi, beson se asgjë nuk mund ta njollosë karrierën e Gianluigi Buffoni
UEFA del në mbrojtje arbitrit Michael Oliver, dënon rëndë fyerjet ndaj tij UEFA i ka quajtur kërcënimet dhe polemikat në drejtim të Michael Oliver të papranueshme dhe të dënueshme. Sipas UEFA-
Shefi i arbitrimit italian: Do ta mbroja Michael Oliver kundër Buffonit Kryetari i Shoqatës së Gjyqtarëve të Futbollit Italian, Marcello Nicchi, ka thënë se do të mbështeste Michael Oliver nës
O'Connell ka një kërkesë për vrasjen e Ivanoviçit Ambasadori i Mbretërisë së Bashkuar në Kosovë, Ruairí O'Connell, tre muaj pas vrasjes së Oliver Ivanoviçit, politikanit
Ivanoviç shfaqet në këto qytete të Kosovës Me rastin e tremujorit të vrasjes së Oliver Ivanoviçit sot në dy qytete të Kosovës dhe në tri qytete të Serbisë kanë gdh