999 rezultate për

olger

Vrau Altin Balliun pse i gërvishti makinën, çfarë u vendos për Olger Mustafën Në Shqipëri nuk është e pamundur të humbësh jetën për shkaqe banale dhe kjo mbetet akoma një plagë e shoqërisë sonë.
"Ndonjë spiunllëk me siguri...!" Dalin përgjimet e grupit prej 58 personash që u kapën këto ditë Prokuroria ka një numër të madh përgjimesh të personave të arrestuar në kuadër të operacionit "limit" që çoi në arrestim
E dhimbshme: Historia e 10 vjeçarit nga Burreli që shet misra për të blerë rrobat e dimrit Kushdo që kalon në aksin Burrel-Tiranë është e pamundur që të mos e ketë parë në rrugë këtë fëmijë 10-vjeçar në vendin e
Skandal në ushtrinë britanike, ushtari përshëndet me simbole naziste (FOTO LAJM) Një ushtar britanik i fiksuar pas simbolit nazizT është lejuar të qëndrojë në paradën ushtarake para Princit William.
Policia: Shpërthimet janë të lidhura me drogën e krimin Shefi i policisë në Helsingborg, Sven Holgersson, ka thënë se në gjashtë muajt e fundit në këtë qytet ka pasur shpërthim
Dogji veten me benzinë, flet ish-e fejuara: Ju tregoj shkakun e tragjedisë Pas vdekjes në mënyrë tragjike të 38-vjeçarit Olgert Migo, që u vetëdogj me benzinë në shenjë hakmarrje për ndarjen nga
Zyrtare/ Shqipëria thërret futbollistin e Sampdorias Olger Merkaj i riu shqiptar që po shkëlqen në futbollin italian këtë sezon është thirrur për herë të parë në Kombëtaren
Ekskluzive/ Olgera nuk ndalet, së shpejti me një album (VIDEO) Sezoni veror është mjaft i ngjeshur për çdo këngëtar, ku përpos realizimit të projekteve, ato mendojnë edhe ku do e prom
"Dua ti jap Bayernit një tjetër Champions" Arjen Robben rrëfen ëndrrën e madhe, të cilën dëshiron ta bëjë realitet para se të mbyllë karrierën. Holandezi kërkon t’
Premton shumë, Olgera zbulon për Albeun detajet për klipin e ri (FOTO-VIDEO) Ashtu sikurse kishte premtuar edhe më herët, këngëtarja Olgera Lleshaj ka mbajtur fjalën rreth projekteve të saj më të
Tre klipe gjatë verës, Olgera Lleshaj zbulon detajet për Albeun Olgera Lleshaj, një emër i ri në skenën shqiptare, por që premton shumë. Pas një pune intesive për realizimin e dy këngë
Zelanda e Re shpreh interes për investime në fushën e tregtisë dhe ekonomisë Bashkëpunimi efikas diplomatik mes Shqipërisë dhe Zelandës së Re ishte në fokus të diskutimeve, në takimin që zëvendëskr
Mesazhe erotike dhe kërcënuese gazetares, dy vite burg 56-vjeçarit Policia e Tiranës arrestoi një ditë më parë një 56-vjeçar i cili ishte dënuar me 2 vjet burg për përndjekjen e një gazet
Sekuestrohen 150 kg marijuanë, 6 të arrestuar (UPDATE)Policia e kryeqytetit gjatë operacionit të koduar “Eskorta” ka bërë të mundur sekuestrimin e 150 kg kanabis sati
Thirrje e përzemërt për ndihmë Sot e gjashtë muaj familja e Votim Alsenit është duke u përballuar me një situatë të vështirë. Pas trokitjes në dyer të