999 rezultate për

ohĂr

Mjekësia kineze ka gjetur ilaçin e leuçemisë? Sipas mjekësisë kineze, një bimë e rritur në këtë vend ka aftësinë të luftojë dhe të mposhtë leuçeminë. Pacientëve të
Sherri masiv në City-Chelsea, ja sa javë janë dënohar Aguero-Fernandinho Sherri në fundin e ndeshjes City-Chelsea u ka kushtuar rëndë dy futbollistëve të "qytetarëve", Agueros dhe Fernandinhos.
Ja pse duhet të pastroni grimin para gjumit Grimi është një proces që secila femër mund ta përdorë gjatë ditës por është e rëndësishme që gjatë procesit të gjumit a
Greqia: Nuk ka zgjidhje të emrit Nuk ka ende një zgjidhje diplomatike nga Metju Nimiç për kontestin e emrit të Maqedonisë. Kështu ka thënë ministri gr
Raha Moharrak, gruaja e parë që ngjit Everestin Raha Moharrak, 25 vjeç ka hyrë në histori si gruaja e parë saudite që përpiqet të ngjisë malin Everest, por edhe gruaja
Hoxhaj-Koharovic: Mbështetje për Kosovën Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, ka pritur një delegacion të lartë të Ministrisë së P