999 rezultate për

ogerta

Manastirliu tregon vendimin: Universitetet mësim online Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka njoftuar se mësimi në universitete do vazhdojë të zhvillohet online.
Shqipëria siguron 100 mijë teste të shpejta për COVID-19 Qeveria ka siguruar 100 mijë testime të shpejta për koronaviorusin. Testimet do të nisin nga dita e hënë me kryeqytetin,
Lajm i zi, Ogerta Manastirliu humb babain! (FOTO LAJM) Ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme babai i Ministres së Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu. Lajmin e ka bërë të ditur kj
29 mijë ndërhyrje kirurgjikale? Spahia sulmon Manastirliun: E paditur apo mashtruese? "Injoranca është edhe më e madhe, nga sa mund ta imagjinojmë, ose pastaj mashtrimi është kthyer në mënyrë jetese e nuk n
Manastirliu nxjerr shifrat, kaq pacientë mposhtën sot koronavirusin Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu në një postim në Facebook ka njoftuar se gjatë orëve të fundit betejën me ko
PD ngre akuzën: Të dorëhiqet Manastirliu Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia ka kërkuar në rrjetet sociale dorëheqjen e ministres së Shëndetësisë Og
Të këput shpirtin: Fëmijët i sollën lule për ditëlindje, gruaja vdes në Infektiv Gjatë 24 orëve kanë humbur jetën 4 persona si pasojë e Covid-19 mes tyre edhe një 49-vjeçare për të cilën Ministrja Oger
Rikthim në izolim? Manastirliu zbulon skenarin më të keq Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu në emisionin "Opinion" konfirmoi se vendi nuk do të kthehet pas në karant
''Një ditë e mohon zjarrin dhe të nesërmen e quan incident'', ish-deputeti i PD ka 5 pyetje për Manastirliun Ish-deputeti i partisë Demokratike, Bardh Spahia i ka drejtuar disa pyetje ministres së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Socia
Ogerta Manastirliu zbulon kush e drejton Komitetin e Ekspertëve "Komiteti i ekspertëve drejtohet nga zëvendësministrja e e Shëndetësisë, profesoreshë Mira Rakacolli..." Ministrja e
PD kallëzon penalisht Ministren e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu PD ka bërë kallëzim penal për Ministren e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu dhe zyrtarëve përgjegjës për shpërndarjen tek
Ogerta Manastirliu tregon anën që se kemi parë: Jam amvisë! Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ishte e ftuar në studion e “Ftesë në 5” ku edhe ka folur lidhur me raportin
Zbulohen pamje kur ministrja e Shëndetësisë i bënte dhurata Edi Ramës (FOTO LAJM) Ogerta Manastirliu më 13 mars, gjatë një aktiviteti të organizuar në Fakultetin e Stomatologjisë ka përjetuar një nga mo
Edi Rama zbulon emrat e ministrave të rinj Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama pas mbledhjes së PS ka publikuar emrat e ministrave të rinj që do të zëvendësojnë, a
Hila: Të krijojmë çmimin “Thithëlopa e vitit” e të ja japim Erion Veliajt nga Dritan Hila - Drejtoresha e QSUT, Ogerta Manastirliu, është përzgjedhur “Bleta e artë”, në Teatrin e Kukullave të fu