999 rezultate për

ogbonna

Italia, ja 23 Axurrët e "Brazil 2014" Cesare Prandelli e ka thënë gjithmonë: për Botërorin ka ende vend. Tekniku i Axurrëve ka prej kohësh në mend futbollistë
Ogbonna në vend të Bonuccit, Marchisio trekuartist Surpriza vjen vetëm pak orë përpara fillimit të ndeshjes kundër Real Madridit në Champions League. Në stërvitjen e fundi
Zyrtare: Angelo Ogbonna te Juventus Angelo Ogbonna është zyrtarisht një futbollist i Juventus. Gjatë natës së djeshme klubi torinez dhe kampionët e Italisë
Juve, pas Ogbonna në sulm për Diamantin Edhe pse mungon zyrtarizimi, Angelo Ogbonna sezonin e ri do të veshë fanelën e Juventus, pasi Torino dhe bardhezinjtë gj
Arrihet akordi, Ogbonna te Juventus Më në fund mbrojtësi i Torinos Angelo Ogbonna bëhet pjesë e kampionëve të Italisë, Juventus. Pas disa tratativash me jo
Monaco 36 mln euro për Marchision Interesimi i "pasanikeve" te Monaco per Claudio Marchisio eshte konkret. Principino eshte gjithnje e me larg Torinos pas
Juve në sulm për Zaza dhe Ogbonna Juventusi vazhdon gjuetinë për sigurimin e lojtarvë të kërkuar nga Antonio Conte si përforcim për skuadrën aktuale. Medi
Juve, dy emra per mbrojtjen Juve lëviz për të përforcuar sulmin, por edhe për të përmirësuar mbrojtjen. Objektivat kryesore janë Ogbonna dhe Ranocch
Juve: Ogbonna, objektivi për mbrojtjen Kampionët e Italisë, Juventus, duket se ka shënjestruar mbrojtësin e Torinos, Angelo Ogbonnan, për të përforcuar reparti
Një Milan totalisht "italian" (FOTO LAJM) Mbërritja e Mario Balotellit është vetëm fillimi i një rizgjimi te klubi i Milan. Këtë vit, me përfshirjen në skuadër t
United dhe Everton me sytë në ndeshjen Torino-Inter Përfaqësues të Manchester United dhe Everton do të jenë sot prezentë në ndeshjen Torino-Inter, për të ndjekur nga afër
Milan, Ogbonna në vend të Thiago Silva Milan është në kërkim të një qëndërmbrojtësi cilësor në rast largimi të brazilianit Thiago Silva, i cili duket gjithmonë