999 rezultate për

oferta

Gazeta katalanase: Barcelona i tregon derën Griezmann, na sill ofertat Barcelona duket e lodhur me Antuan Grizmanin dhe nuk ka ndërmend që ta presë pafundësisht. Gazeta katalanase “SPORT”
Oferta marramendëse: Sa do i kushtojë Shqipërisë identifikimi biometrik në zgjedhjet e 25 Prillit? 25 Prilli i vitit që vjen përkon me datën e zgjedhjeve në vendin tonë. Ashtu sikundër është raportuar, në këto zgjedhje
35 milion euro dhe një goleador, oferta e fundit për Paulo Dybala Juventusi dhe Paulo Dybala mund të ndajnë rrugët së shpejti. Marrëveshja për rinovimin e kontratës mungon dhe arsyet jan
"Nuk përsëriten më emocionet në derbi", Egbo i përlotur: Kam pasur oferta, gati për drejtimin Emanuel Egbo së fundmi ka falënderuar të gjithë tifozët, vetëm një ditë pas shkarkimit të tij nga drejtimi i Tiranës.
Lajm i bujshëm nga Spanja: Dy super-oferta për Ronaldon Vijon të flitet për të ardhmen e Cristiano Ronaldos. Sulmuesi 35-vjeçar, i cili ka një kontratë me Juventusin deri në
Emerson pranë "divorcit" me Chelsea, nuk mungojnë ofertat nga Serie A Chelsea dhe Emerson Palmieri do të ndahen në merkaton e janarit. Mbrojtësi italian që tashmë e ka humbur edhe vendin e t
Dhurata e oferta "të turpshme", këngëtaret që pranuan lidhjen me politikanët shqiptarë (FOTO LAJM) Të dashurat e deputetëve e ministrave kanë qenë në qendër të diskutimeve të politikës para pak kohësh. Aludimet për
Hysaj në Spanjë? E kërkon klubi i madh E ardhmja e Hysajt vijon të mbetet e pavendosur. Menaxheri i lojtarit ka "kërcënuar" klubin e Napolin me deklaratën
Pogradecari Zguro e mbyll me Tuslan, në pritje të ofertave Vangjel Zguro, pogradecari që ka luajtur me shumë skuadra në elitën e vendit tonë, por edhe në Kategorinë e Parë, me Pog
Skandali me inceneratorët, si u paraqit dhe u pranua brenda ditës oferta e pakërkuar (FOTO LAJM) Prej ditësh që kur ka rishpërthyer denoncimi i skandalit të djegësve të plehrave të Elbasanit, Fierit dhe Tiranës, gjith
Oferta marramendëse që Real Madrid i kishte bërë Lionel Messit Lionel Messi është parë prej kohësh simboli i Barcelonës, që kur Ronaldinho u largua nga klubi në vitin 2008, megjithatë
Media spanjolle: Juventus troket në derën e Sergio Ramos, gati ta oferta për ta bashkuar me Ronaldon Një lajm i bujshëm vjen nga Spanja. Është “El Chiringuito TV” ai që njofton të gjithë për një kalim të mundshëm të Se
Eriksen mund të largohej gjatë merkatos, Interi refuzoi tre oferta për të Inter ka refuzuar tri oferta për huazimin e mesfushorit Christian Erisken. Lajmi bëhet i ditur nga gazzetta dello Spo
Gjimshiti në radarët e Fulham, niset oferta e parë drejt Atalantës Berat Gjimshiti mund të transferohet në Premierligë. Mbrojtësi i kombëtares së Shqipërisë, Berat Gjimshiti, ka tërheq
Oferta e Bayernit për Callum Hudson-Odoi, Chelsea i thotë "JO" Bayern Munich nuk e kanë të lehtë të bëjnë pazare me Chelsea. Kampionët e Evropës po synojnë kartonin e Callum Hudson
Mbërrin oferta zyrtare për Elseid Hysaj nga Rusia Ofertë ruse për Elseid Hysajn. Sipas asaj që zbulon Gianluca Di Marzio, madje edhe me shifra, Spartaku i Moskës ka bërë
Aubameyang e pranon se ka pasur oferta nga Barcelona Pierre Emerick Aubameyang ka qenë një nga lojtarët më të përfolur në merkato. Ylli i Arsenal flitej se do të largohej
Një karrierë jashtë vendit? Nevina Shtylla zbulon planet e saj (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Nevina Shtylla ka vendosur që së fundmi t’i përgjigjet ndjekësve në llogarinë e saj rreth pyetjeve
Zbulohet oferta e Arsenal për yllin e Lyonit Houssem Aouar dëshironte të transferohej te Juventusi ose Barcelona. Fatkeqësisht për mesfushorin e Lyon, asnjë nga dy k
Oferta për Depay dhe Aouar, përgjigjen e jep Juninho Drejtori sportiv i Lyonit, Juninho, insiston se ende nuk kanë pranuar ndonjë ofertë për Houssem Aouar e as për objektivi