999 rezultate për

ofendimet

Ofendimet e rënda që i bëri Stresi, Einxhel zbulon mesazhin e dhimbshëm të së ëmës Moderatorja Einxhel Shkira, ka folur për herë të parë publikisht, pas sherrit të bujshëm që pati me Stresin. E ftuar në
Artisti nga Kosova me protestë simbolike, numëron 8 ofendimet e politikanëve ndaj grave Artisti nga Kosova që në rrjetin social Facebook njihet me emrin I Am I, ka bërë një protestë simbolike sot për Ditën e
Çfarë thotë shkenca për personat që e teprojnë me ofendimet Është menduar se njerëzit që shajnë gjatë gjithë kohës nuk janë inteligjentë dhe nuk mund të mendojnë për ndonjë fjalë t
Tayna nuk ia pranoi faljen, Melinda nxehet keq (FOTO LAJM) Pas ofendimeve e thumbimeve me vargje këngësh, reperja Melinda Ademi vendosi që nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale
Del videoja, të gjitha ofendimet mes Çanit dhe gazetarit të njohur (VIDEO) Shoqëruar me këtë lajm do të gjeni videon e debatit mes dy gazetarëve të cilët kanë humbur pak kontrollin në studio.
Jakup Krasniqi i përgjigjet Adem Grabovcit, tregon a e ka falur për ofendimet Ish-shefi i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike të Kosovës, Adem Grabovcit i janë nevojitur përafërsisht shtatë vi
Mustafa Nano shton ofendimet ndaj Ildës: Qenia më vulgare e dekadës së fundit Sherri mes Ilda Bejlerit dhe analistit Mustafa Nano u bë temë dite në median online. Shkak për këtë ishin komentet e
Florian Marku rrëfen si rrahu rusët: Nuk jam 2 metra por s'lejoj ofendimet Florian Marku, i shpallur 6 herë kampion i Greqisë dhe 4 herë kampion bote ka rrëfyer në emisionin "Zonë e lirë" për jet
Pendohet Stresi, tërheq mbrapsht ofendimet për Hygerta Sakon? Do të mjaftonte vetëm një deklaratë e moderatores Hygerta Sako, për të ndezur debatet virtuale mes Stresit. “Nuk dëgjoj
Moderatori për ofendimet e Ramës ndaj gazetarëve: Do t’i kisha rënë me mikrofon kokës Moderatori i njohur Saimir Kodra i ftuar në emisionin e Rudina Dembacaj ka treguar sesi do reagonte ai nëse Kryministri
Geri Lineker vazhdnon me ofendimet drejtuar Benzemas: Pse nuk e futën në lojë? Polemikat mes legjendës angleze Geri Lineker, Karim Benzemasë dhe Zinedin Zidanit, vijojnë në distancë. Pasi tha se fran
Ofendimet e rënda mes Habilajve: Të plaçin sytë Banda e Habilajve është vënë në pranga në Itali për trafik ndërkombëtar të lëndëve narkotike. Burime nga mediet ital
Ofendimet e Ramës, gazetarja: E bëri me qëllim Ofendimet që kryeministri Rama bëri vetëm dy ditë më parë ndaj gazetarëve akoma vazhdojnë akoma të jenë kryeteme diskuti
Nga Mero Baze te Besa Gaxherri, ofendimet më të bujshme të Milaim Zekës Milaim Zeka u godit mbrëmjen e kaluar në një debat live nga deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Frashër Krasniqi. Grushtim
Kritikat dhe ofendimet për ndarjen me Albi Nakon, shpërthen Klaudia Pepa Klaudia Pepa është padyshim një ndër balerinat më të talentuara që ka vendi ynë, por kohët e fundit ajo u kthyer kryefj
Simeone e pret një dënim i rëndë, sulmoi arbitrin: Bir b ...! Atletico Madrid pësoi mbrëmë një humbje shokuese në shtëpi ndaj Villarealit, një disfatë që ka lënë një shije të hidhur
Ofendimet e Ramës, qindra gra protestuan para Kryeministrisë Gra, nëna, vajza nga i gjithë vendi kanë protestuar sot para Kryeministrisë kundër dhunës ndaj grave dhe mbrojtjes së të
Tare është dakord me dënimin e Federatës: Nuk lejohen ofendimet Drejtori sportiv i Lazios, Igli Tare ka deklaruar klubi i tij e meriton dënimin e Federatës, pas ofendimeve racore kundr
Presion dhe dhunë në familje, ja ofendimet e burrit mbi gruan Katër muaj burg ka qënë masa e dënimit dhënë nga gjykata e Tiranës për një shtetas, ku përpos dhunës në familje, ai usht
Shkencëtari u kërkon falje femrave për ofendimet Fituesi i Çmimit Nobel, gjatë një interviste për BBC u kërkon falje të gjitha femrave për ironitë e tij. Duket se puna m