Vetëvritet me armë 57-vjeçari në Tiranë
999 rezultate për

obama

Kjo është shuma marramendëse që do të marrë Obama për një fjalim në “Wall Street” Tetë vitet e presidencës në Shtëpinë e Bardhë, duket se do të vazhdojnë t’i sigurojnë Barack Obamas shuma marramendëse p
Rikthehet Barack Obama, flet për politikën e Amerikës Ish-presidenti amerikan, Barack Obama, ka shprehur keqardhje për ndarjet politike ndërmjet amerikanëve, derisa e ka mbaj
Obama rikthehet në Çikago me një fjalim të madh Ish-presidenti i Shteteve të Bshkuara të Amerikës, Barack Obama, është kthyer në Çikago ku pritet të mbajë fjalimin e pa
Dikur president i SHBA-ve, ja çfarë pune ka filluar Barack Obama (FOTO LAJM) Ish presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama, la Shtëpinë e Bardhë pas 8 vitesh në krye të saj.
Kjo është “puna” e re Barack Obamas (FOTO LAJM) Familja Obama tashmë po shijojnë jetën jashtë Shtëpisë së Bardhë. Ish-Presidenti Barack Obama është parë duke fotogra
Nuk do ta besoni, ja si duken flokët e vërtetë të Michelle Obama (FOTO LAJM) Ish Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Mishelle Obama, po kalon disa pushime mes Ishujve Vergini Britanni
Fotoja e Trump nga bombardimi në Siri që po krahasohet me atë të Obamas të vitit 2011 Zëdhënësi i Shtëpisë së Bardhë Sean Spicer Sean Spicer ka publikuar në Twitter një foto nga momenti kur Presidenti ameri
Michelle Obama "thyen" rrjetin me flokët kaçurrela natyrale (FOTO LAJM) Ish zonja e parë e SHBA, Michelle Obama ka shokuar (për mirë) me pamjen e saj me flokët kaçurrela natyrale. Gjatë 8
Trump fajëson Obama-n për sulmin kimik në Siri Shtëpia e Bardhë tha se "është e bindur" se Qeveria e presidentit sirian, Bashar al-Assad, qëndron prapa sulmit të dyshu
Barack Obama në 8 vjet, ja fotot që do ju mahnisin (FOTO LAJM) Fotografi personal i ish presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Pete Souza, ka publikuar disa nga fotot e shk
"Disfata" e Trump: Dështon shfuqizimi i "Obamacare" Votimi në Dhomën e Përfaqësuesve të Kongresit amerikan për ligjin e ri në Shëndetësi të Presidentit Donald Trump, i para
Obama, mesazh të përzemërt britanikëve pas sulmit në Londër Ish-presidenti amerikan, Barack Obama shprehu sot homazhet e tij për viktimat e atentatit të zhvilluar të mërkurën pranë
Dallimi i madh midis Trump-it dhe Obamas në dy foto (FOTO LAJM) Presidenti amerikan Donald Trump ka pritur në Shtëpinë e Bardhë Kancelaren gjermane Angela Merkel. Kësaj të fundit nuk p
Trump-Merkelit: Të dy jemi përgjuar nga Obama Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, ka vazhduar të përsëritë pohimeve të tij se ishte përgjuar
Trump kërkon dorëheqjen e 46 prokurorëve të emëruar nga Obama Administrata e Presidentit amerikan, Donald Trump kërkoi dje dorëheqjen e menjëhershme të 46 prokurorëve federale të mbe
Vëllai i zbulon "sekretin" Barak Obamës: Lindi në Kenia (FOTO LAJM) Gjysmë-vëllai i ish-presidentit amerikan, Barack Obama, duket se ka vendosur të hakmerret ndaj vëllait. Pas shumë deb
Trump vijon sulmet kundër Obamës në Twitter Presidenti amerikan Donald Trump ka vazhduar serinë e sulmeve për paraardhësin e tij Obama, në Twitter. Në postimin e
A e përgjoi Obama Trumpin? Shefi i Inteligjencës zbulon të vërtetën James Clapper, ish-drejtori i inteligjencës kombëtare amerikane i ka hedhur poshtë pretendimet për çfarëdo përgjimi ndaj
Trumpi nën presion për të sjellë fakte se Obama e ka përgjuar Donald Trumpit po i kërkohet të japë prova që mbështesin pretendimin e tij se Barack Obama ka urdhëruar përgjimin e tele
Obama përgënjeshtron akuzat e Presidentit Trump për përgjime Zëdhënësi i ish-presidentit të Amerikës, Barack Obamas ka reaguar ndaj deklaratave të Donald Trump për përgjime të telef
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së