999 rezultate për

nusret

Rama justifikon të vetët: Kush pagoi për darkën te Nusreti (FOTO & VIDEO) Pas shumë e shumë replikash lidhur me darkën e rilindasve në Dubai, ka reaguar edhe kryeministri Edi Rama. Një nga nd
"Mori dhenë" , restoranti Nusret fshin me nxitim videon nga darka luksoze e socialistëve (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme bënë xhiron e rrjetit, pamjet ku anëtarët e kabinetit qeveritar, darkonin në restorantin e njohur Nus
Nusreti rezervon përjetësisht tavolinën e preferuar të Maradonës (VIDEO) Ikona argjentinase e futbollit, Diego Maradona, është larguar të mërkurën nga kjo jetë. Ai ndërroi jetë në shtëpinë e
Ligji është ligj! Nusret e kapin me shkelje dhe i mbyllin restorantin vetëm 8 ditë pas hapjes Ligji është njësoj për të gjithë dhe kjo nuk vihet në dyshim as për të pasurit apo për njerëzit e famshëm. Mbyllet re
Lum shqiptarët për qeveritarët! Vangjush Dako drekon tek Nusreti, 1300 dollarë bifteku (FOTO LAJM) Ai që sot duhej të ishte përballë drejtësisë për shumë leje ndërtimesh që ka dhënë pa kriter, duke sjellë edhe një tragj
Edhe Cikalleshi provon "biftekun e larë me ar" te Nusret (VIDEO) Sokol Cikalleshi ka shrytëzuar këtë kohë pushimesh për të viztuar dhe provuar gatimet nga kuzhinieri me i famshëm në bot
Nga kasap i thjeshtë në super VIP, Nusret tashmë vlen 1 miliard dollarë (FOTO LAJM) Një djalosh si shumë të tjerë punon për të mbijetuar. Ai ka zgjedhur të punojë si pjekës mishi në skarën e një restorant
Pushimet luksoze të Viola Spiros, i shërben Nusreti i famshëm (FOTO LAJM) Viola Spiro është duke shijuar pushimet e saj pranë detit. Nuk kanë munguar fotot e njëpasnjëshme që ajo poston në Insta
E ndërtuar 4 mijë vjet më parë, piramida kthehet në atraksion turistik Një piramidë e zbuluar në shek e 19 në Egjipt do të kthehet në një atraksion turistik. E ndërtuar 4 mijë vite më parë, n
Kush nuk e njeh mjeshtrin e hedhjes së kripës, publikohet shifra maramendëse e pasurisë së kuzhinierit (VIDEO) Të presësh e të përgatisësh mishin nuk ka qenë kurrë kaq artistik. Dhe askujt më parë nuk i kishte shkuar mendja që hedh
Kuzhinieri i njohur turk ushqen vetë Bebe Rexhën (VIDEO) Kuzhinieri i famshëm turk Nusret ka arritur të rrëmbejë zemrat edhe të shqiptarëve. Më konkretisht edhe të këngëtares
Postim prekës nga bija e Dëshmorit Nusret Kaloshi, të rënë në Kumanovë Kanita, vajza e dëshmorit të kombit Nusret Kaloshi, të rënë në Betejën e Kumanovës ka përkujtuar me mall babain e saj.
Ja emrat e 10 luftëtarëve shqiptarë të vrarë në Kumanovë Janë publikuar emrat e 10 pjesëtarëve të vrarë nga grupi i armatosur gjatë përleshjeve të së shtunës së kaluar në Kumano
I jepet lamtumira Nusret Kaloshit, i vrarë në luftimet e Kumanovës (FOTO LAJM) Iu dha lamtumira e fundit Nusret Kaloshit, i cili u vra në aksionin e Kumanovës nga forcat policore maqedonase. Kalos