999 rezultate për

nusja

Dasma shqiptare në Karaibe, nusja braziliane përlotet nga surpriza e prindërve mirditorë Nga viti 1990 e deri më sot po bëhen gati tre dekada që me qindra e mijra shqiptarë kanë lënë vëndin e tyre dhe janë shp
A është kjo nusja më e paedukatë në botë? Çfarë mund të bëjë një nuse vegane ditën e saj të dasmës? Heq nga lista gjithë të ftuarit që s’janë të tillë qofshin ato
"Ra mbi arkivol", babai i tre fëmijëve rrëfen humbjen e gruas Një bashkëshort i mirë dhe baba i shkëlqyer i tre fëmijëve ka rrëfyer shkurtimisht historinë e jetës së tij, peripecitë
Vjehrra i ndryshon emrin fëmijës kur nusja ishte në gjumë Vendosja e emrit të foshnjës nuk është aspak një vendim i lehtë për prindërit. Një nënë e re u trondit, pasi mësoi se vj
Nusja habit të ftuarit me kërcimin provokues në dasmë (VIDEO) Një nuse në Teksas është bërë e famshme në internet pasi la me gojë hapur të ftuarit në dasmë me një performancë të paha
Po shkon 100 vjeçe, nusja e djalit uron Nexhmije Hoxhën për ditëlindje Nexhmijë Hoxha, një nga figurat më polemike në jetën publike të vendit, vazhdon të jetë në vëmendjen e opinionit publik
Nusja kërkon divorcin vetëm 3 minuta pasi firmosi martesën Një nuse është bërë virale në të gjithë botën pasi ka kërkuar divocin vetëm tri minuta pasi ka firmosur kontratën e mart
Nusja e një drejtori, bllofi i Ramës me studenten ekselente (FOTO & VIDEO) Mëngjesin e sotëm në profilin e Facebook-ut të kryeministri Edi Rama u shpërnda një video ku thuhej se studentja Drijona
Moderatorin e le "nusja" LIVE pas deklaratës së çuditshme Roza Lati foli në emision për Arjon Muçën për të cilin u shpreh se e ka pasur fiksim. Roza e kishte ftuar Arjonin sot në
Aktori i njohur për pak sa nuk ndahet nga gruaja për faj të komshiut Mbrëmjen e djeshme në “Xing me Ermalin” ishte i ftuar aktori shumë i dashur për publikun, Xhevahir Zeneli i cili gjatë e
Si e nxorri nusja ish-vjehrrin nga shtëpia: Nuk dua t'ia di fare Një banesë dy katëshe në rrugën “Shtjefën Gjecovi” në Vlorë është bërë mollë sherri mes Ilir Musarajt dhe ish nuses së d
"Nuk dua t’ia di fare!", nusja nxjerr ish-vjehrrin nga shtëpia e tij Një banesë dy katëshe në rrugën “Shtjefën Gjecovi” në Vlorë është bërë mollë sherri mes Ilir Musarajt dhe ish nuses së d
Akuzoi vjehrrin për p*rdhunim, nusja përfundon në burg Akoma nuk janë harruar akuzat e rëndë që një vajzë 20-vjeçare bëri kundër vjehrrit të saj për përdhunim. Shtetasja E.
Nusja e Enverit del kundër protestës së studentëve (FOTO LAJM) Protesta e studentëve sot po mbyll ditën e 11, por ende asnjë zgjidhje nuk është dhënë për 8 kërkesat e tyre. Kjo pr
Këngëtari gjuan publikisht Albën: Je nusja e endrrave të mia Balerina e njohur e "Dance with me", Alba Hoxha është bërë nuse për herë të parë. Alba është shfaqur në sfilatën e "Ami
Nusja shokon të ftuarit, e nis dasmën duke bërë twerk (VIDEO) Një nuse në Teksas është bërë e famshme në internet pasi la me gojë hapur të ftuarit në dasmë me një performancë të paha
Nusja e verbër u martua por nuk e priste këtë veprim nga dasmorët (FOTO LAJM) Nusja australiane Stephanie Agnew, 32 vjeç, u martua me dashurinë e jetës së saj, Robbie Campbell, në një ceremoni e cil
Nusja e djalit të Jozefina Topallit qenka sozia e këngëtares shqiptare (FOTO LAJM) Eva Murati shquhet për linjat e saj perfekte dhe kujdesin që ka për fytyrën e saj. Por në fakt ka qenë vetë moderator
Tradita mizore, mjerë nuset që martohen në këtë zonë (VIDEO) Një video e publikuar në Facebook, tregon traditën e tmerrshme në një fshat diku të Turqisë. Ditën e dasmës, kur nusj
Tuna Sejdiu, nusja që futi në sherr vëllezërit Berisha Konflikti në familjen e vëllezërve muzikantë Berisha, Robert dhe Patris ka qenë kryetema e mediave këto ditë. Pas deklar