999 rezultate për

nuredin

I dyshuar si "dora" pas vrasjeve, i vendoset tritol banesës së kushëririt të Dumanit “Mesazh” kushëririt të Nuredin Dumanit, i dyshuar si autor i disa vrasjeve në Durrës dhe Elbasan. Burime bëjnë me di
Në kërkim për një vrasje, Nuredin Dumanit i zbulohet një tjetër ekzekutim Janë zbuluar detaje të reja për Nuredin Dumanin, shtetasin e shpallur në kërkim për vrasjen e Bujar Celës. Mësohet s
Çfarë po ndodh?! Elbasani nën rrethim, blindohen hyrjet e daljet nga qyteti Policia e Shtetit ka ndërrmarrë një tjetër aksion në Elbasan, duke blinduar hyrjet dhe daljet e këtij qyteti. Dyshohe
I zbërtheu dëshmitari: Katër vrasjet në dy muaj, të lidhura me grabitjen e bujshme në Rinas Zbulohet organizatori i vrasjes së dy vëllezërve Haxhia në Durrës, ngjarje e ndodhur më datë 27 prill të këtij viti.
Ish eprori i UÇK-së: Politika shqiptare harroi ushtarët e UÇK-së, dëshmorët dhe familjet e tyre (VIDEO) Ish-eprori i UÇK-së, Azbi Nuredini, ka akuzuar partitë politike shqiptare në Maqedoninë e Veriut, se e kanë lënë në harr
Gjykata i njofton për akuzën 12 veteranë Gjykata Themelore në Prishtinë ka dorëzuar aktakuzat palëve të përfshira në aktakuzë nga Prokuroria Speciale e Kosovës p
500 mijë euro drogë, kapet mat i riu shqiptar në Itali Policia italianë ka arrestuar një grup personash të cilët akuzohen për kultivim të lëndëve narkotike. Mes të arrestu
Babai mesazh të prerë vajzës: Mësoji djalit shqip ose në shtëpinë time mos hajde Peripecitë e shqiptarëve emigrantë për t’u integruar në shoqëritë e vendeve ku jetojnë janë të njohura tashmë. Nuk janë
Bekimi shijon drekën me Nuredin Lushtakun Kryetari i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari dhe nënkryetari i kësaj, Nuredin Lushtaku kanë qenë bashkë sot për drekë
Reagon ish-deputeti: Ky është Lushtaku që ishte në shënjestër të vrasësit Zyrtari i PDK-së, Nuredin Lushtaku, ka thënë se vrasësi Lutfi Qosa e kishte vrarë kushëririn e tij me emrin e njëjtë më
PS "shet" Nuredinin, pas skandalit me tokat e sulmojnë ashpër në Kuvend Pavarësisht se vetë Kryeministri Edi Rama e ka quajtur mik të PS-së, Elisa Spiropali sulmoi hapur kryetarin e Bashkisë s
Gykata i bllokoi pasaportën, për çfarë akuzohet kryebashkiaku i PDIU-së Abuzimet me pronat kanë bërë pjesë të hetimeve edhe kryetarin e Bashkisë së Rrogozhinës, Beqir Nuredinin. Atij i ësht
Rrezikon arrestimin, kush është kryebashkiaku që abuzoi me pronat në bregdet Ditën e sotme gjykata e Kavajës ka vendosur t'i heqë pasaportën kryetarit të Bashkisë Rrogozhinë, Beqir Nuredini. Bur
Hetuesi “Tafili” rrëfen se si është zbuluar plani për sulm terrorist “Tafili” ishte nofka e policit hetues, i cili përmes videolinkut ka rrëfyer para gjykatës rreth përgatitjes së një sulmi
Nuredini dhe Kamishi kërkojnë ndihmën e Veselit kundër Sami Lushtakut Asambleistët e PDK-së të “përjashtuar” nga Sami Lushtaku dhe kryetarët e nëndegëve dhe seksioneve të Skenderajt i janë d
Nuredini i reagon Sami Lushtakut, ka një mesazh për parashytistët Përplasjet mes Lushtakëve duket se s’kanë të ndalur. Vendimi për përjashtimin e disa zyrtarëve të PDK-së në Skenderaj, n
Sami Lushtaki i përgjigjet Nuredin Lushtakut pas kritikave Mospajtimet në Degën e PDK-së në Skenderaj po vazhdojnë të shfaqen në publik. Krejt kjo pasi Kryesia e kësaj dege së bas
Fejohet Taulant Xhaka (FOTO LAJM) ​Taulant Xhaka është fejuar me Arbnora Nuredinin, me të cilen e bëri lidhjen publike jo shumë kohë më parë. Mes
Shkatërrohet rrjeti i prostitucionit në Francë, u denoncuan në nga një 18 vjeçare shqiptare Rrëfimi i një 18 vjeçareje nga Durrësi që është shfrytëzuar si prostitutë në Francë ka zbuluar një rrjet trafikantësh të
Rrëfimi prekës i 18-vjeçares zbulon rrjetin e prostitucionit në Francë Rrëfimi i një 18-vjeçareje nga Durrësi që është shfrytëzuar si prostitutë në Francë ka zbuluar një rrjet trafikantësh të