999 rezultate për

nuhu

Oficeri Nuhu flet për arrestimin e Rrajës: Lidhja shkon deri tek kryeministri Redjan Rraja u arrestua nga ana e policisë si një nga të dyshuarit për atentatin ndaj prokurorit Ndoja, Landi Muharremit
Rama sulmon ashpër oficerin Nuhu që denoncoi djalin e deputetit të PS-së Gjatë një takimi me krerët e Policisë së Shtetit, kryeministri Edi Rama, ka folur ndwr tw tjera edhe pwr rastin e Xhisie
Zbulohet arsyeja pse opozita do të padis Ramën në Prokurori (VIDEO) Opozita shqiptare, konkretisht Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim kanë njoftuar se do të ngrenë një
Oficer Nuhu këmbëngul: Ka pamje filmike të Taulant Ballës dhe Artur Bushit Në një intervistë për emisionin ‘Kjo Javë’ ish oficeri Emiljano Nuhu, foli nga arratia pas deklaratave të SHÇBA-së, në l
Trondit Dritan Zagani: Nëse nuk do ikte nga Shqipëria, Emiljano Nuhu do ishte vrarë Ish-oficeri i policisë Dritan Zagani i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, bëri një deklaratë të fortë, kur tha sonte se o
Nuhu reagon për dëshmitë kontradiktore të Xhisielës: E kanë kërcënuar Deklaratat e Xhisiela Malokut kanë kundërshtuar faktin se ajo është dhunuar, por ka deklaruar se e ka bërë nga inati dhe
"Pamjet me politikanët në kamera mund të rikthehen", reagon gazetari që intervistoi Nuhun Gazetari Basir Çollaku, i cili intervistoi nënkomisar Emiljano Nuhun, në një intervistë për televizionin Fax, ndër të tj
"S'na rruhet k*ri fare për ty nga Berati! Të shkrijmë me gjithë familje", kërcënimet e frikshme ndaj Emiljano Nuhut Së fundmi është siguruar procesverbali i kallëzimit të nënkomisarit të Krujës, Emiljano Nuhu në lidhje me kërcënimet e m
Të fortët e Niklës-Nuhut: Ligjin e bëjmë ne këtu, shkrijmë komplet komisariatin Detaje të reja janë zbardhur nga sigurimi i procesverbalit të kallëzimit që oficer Nuhu ka bërë në komisariatin nr.6 në
LSI: Dhunimi i vajzës, prova se shteti është kapur totalisht nga krimi Lëvizja Socialiste për Integrim dënoi “rreptë qëndrimin e kryeministrit dhe qeverisë si promovues dhe mbrojtës të dhunës
Zbulohen kualifikimet, kush është oficeri Nuhu që Rama e quajti "horr" Ish-kryeministri Sali Berisha ka reguar sërish në lidhje me akuzat e kryeministrit Rama ndaj oficerit Emiliano Nuhu.
"Mora vesh se kishin paguar për të më vrarë", Nuhu rrëfen detaje të reja Nuhu ka rrëfyer deteja të tjera në lidhje me cështjen. Ai ka treguar se më datë 21 korrik i ka deërguar një email zyr
Nuhu tregon si e kërcënuan: Vëllai i deputetit Rraja ishte shumë agresiv Në një lidhje të drejtëpërdrejtë me News24, ish-nënkomisari Nuhu ka treguar edhe njëherë ngjarjen dhe mënyrën si e kanë
Nuhu nuk tërhiqet: Balla ishte në komisariat, kam prova Nënkomisari Emiljano Nuhu, në një lidhje të drejtpërdrejtë me News24 ka sqaruar përfundimisht rolin e tij në këtë çështj
Denoncimi: Emiljano Nuhun po e heton një oficer i korruptuar Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar në Facebook një denoncim nga një qytetar në lidhje me çështjen e komisar Nuhut.
Ish-komisari Nuhu flet nga Europa: Kam prova, duan të më vrasin Oficeri i policisë, Emiljano Nuhu i cili ka qenë kryetema e medias, në një lidhje direkte me Opinion mbrëmjen e sotme k
Nuhu shton akuzat: Sot më ofruan para për të mbyllur gojën Emiljano Nuhu ka denoncuar në një lidhje në emisionin “Opionin”, se i kanë ofruar para në kërkim të heshtjes, një ditë p
Nga dhuna tek kërcënimet e nënkomisarit Nuhu, si ka ndodhur ngjarja Maloku-Rraja Një ditë më parë, gazetari Basir Çollaku bëri publike intervistën e policit të policisë gjyqësore Krujë Emiljano Nuhu që
Gazetarja i del në mbrojtje Nuhut: Pse e transferuan në Fushë-Krujë Nga Anila Hoxha Jashte politikes... Dritan Lamaj u vra ne shkurt 2013. Pak muaj pasi shoket e tij e lane krejt vet
Skandali i përdhunimit: Kush gënjen, deputeti i PS apo policia? Rrahman Rraja, u bë i njohur për publikun pasi shpërtheu skandali i djalit të tij, i akuzuar për dhunimin e një vajze.