999 rezultate për

nrecaj

Vrua gruan dhe vajzën, Pjetër Nrecajt i shtohen edhe 1 vit e 8 muaj burg Pjetër Nrecaj është dënuar me 1 vjet e 8 muaj burg për akuzën për lëndim trupor ndaj bashkëshortes së tij tashmë të ndje
Kaq vite burg mori gjakovari që vrau gruan dhe vajzën Rreth tre muaj pas ngjarjes që tronditi Kosovën është dhënë dënimi për 43-vjeçarin që ekzekutoi ish-bashkëshorten dhe va
Vrau vajzën dhe gruan, babai pranon krimin dhe shpreh pendesë Pjetër Nrecaj e pranoi para gjykatës fajësinë për vrasjen e bashkëshortes dhe vajzës në gusht të këtij viti në fshatin B
Gjykata merr një vendim për babain vrasës Gjykata e Apelit e Kosovës, e ka refuzuar si të pa bazuar ankesën e avokatit mbrojtës kundër caktimit të masës së parabu
Vrasja e gruas nga Tropoja, ka dyshime të forta se prokuroria nuk hetoi ankesat për dhunë seksuale Një hulumtim ka nxjerrë në pah pretendime të reja për mënyrën se si prokuroria e shtetit kishte trajtuar ankesat e Valbo
Kjo është tropojania që u vra nga burri (FOTO LAJM) 40 vjeçarja nga Tropoja, Valbonë Marku Nrecaj është gruaja që u vra mbrëmë nga ish burri i saj, Pjetër Nrecaj. Vikti