999 rezultate për

novichok

Agjentët nervor të frikshëm rus që të vrasin për 8 sekonda Një ish-spiun rus dhe vajza e tij u helmuan me një agjent kimik, që njihet si gazi nervor Novichok. Sergei Skripal d