999 rezultate për

novi

Handanovic i’a dedikon fitoren në derbi dy personave të veçantë Interi i Luciano Spalletti-t ka mposhtur AC Milan mbrëmjen e kaluar në derbin e madh të Milanos. Zikaltrit fituan 3-2
Rrugët e Podgoricës të mbushur me protestues kundër Gjukanoviçit Mijëra veta u bashkuan me protesta në kryeqytetin e Malit të Zi Podgoricë të shtunën në mitingun e pestë në dy muaj duke
Wijnaldum: Nuk kam folur për rinovimin, mendoj për të dhënë më të mirën Georgino Wijnaldum ka folur për të ardhmen e tij tek Liverpooli. Holandezit të cilit i skadon kontrata në vitin 2021 ka
Lewandowski kërkon rinovimin me Bayern-in Robert Lewandowski ka qënë një prej figurave themeltare të Bayern Munich. Sulmuesi ikonë i kampionëve të Bundesligës e p
Osmani kritikon Ivanovin Fakti që Ivanov vazhdon me politikën destruktive dhe kjo është edhe një motiv më shumë pse tani duhet maksimalisht të an
Ministri grek i thotë Ivanovit "kokë e nxehtë" Nuk është punë e lehtë zbatimi i marrëveshjes, por shohim vullnet të mirë nga pala tjetër, tha ministri i Punëve të Jash
Barcelona kërkon të blindojë Messin, i ofron rinovimin Barcelona po synon që t’ia vazhdojë kontratën Lionel Messit deri në vitin 2023. Presidenti katalanas Josep Maria Bart
Gjukanoviq: Dialogu Kosovë-Serbi ka shpresë Pas takimit në Bruksel me sekretarin e Përgjithshëm të NATO-s, Jens Stoltenberg, presidenti malazez Milo Gjukanoviq u sh
Taksisti i zhdukur në veri është familjar i Ivanoviçit Taksisti i zhdukur prej tre ditësh nga veriu i Mitrovicës, i cili dyshohet se është vrarë, është familjar i politikanit
Ylli i PSG-së pranë rinovimit "Përsëri me PSG-në? Po të ishte në dorën time, sigurisht po". Kështu ka deklaruar Dani Alves, gjatë një interviste për
Edhe në Malin e Zi shpërthejnë protestat kundër Qeverisë Disa mijëra njerëz kanë dalë në rrugët e Podgoricës, kryeqytetit të Malit të Zi, për ta kërkuar dorëheqjen e presidentit
De Gea pranë rinovimit me Manchester United Manchester United tashmë mund të marrin frymë lirisht, pasi portieri David De Gea është shumë pranë firmosjes së rinovim
Mbrojtësi i Napolit pranë rinovimit Nikola Maksimovic do të vijojë të mbetet tek Napoli. Siç raportohet nga "Tv Luna", palët kanë gjetur marrëveshjen për
Ylli i PSG-së pranë rinovimit Marco Verratti po negocion me klubin e PSG-së për rinovimin e kontratës e cila i skadon në vitin 2021. Klubi fancez
Arrihet marrëveshja, mbrojtësi spanjoll rinovon kontratën me Barcelonën Barcelona duket se është shumë afër nënshkrimit me super mbrojtësin e krahut të majtë. Gazeta spanjolle "SPORT" shkru
Marotta: Icardi mund ta refuzoj rinovimin e kontratës Drejtori i Interit, Beppe Marrota ka thënë se ende nuk dihet se a do ta vazhdojë kontratën Mauro Icardi. Drejtori ita
Detje të reja rreth vrasjes së Oliver Ivanoviçit Millan Radojiçiq, Nedelko Spasojeviq dhe Marko Roshiq përveç për “Përfshirje në vrasjen” e politikanit serb Oliver Ivanv
Interi i ofron rinovimin e kontratës Mauro Icardit Mauro Icardi pritet të humbasë ndeshjen në transfertë kundër Fiorentinas, por ndërkohë është raportuar se Interi i ka of
Jan Oblak pranë rinovimit, kush e do duhet të paguajë 200 milion euro Jan Oblak do të jetë portieri i Atletico Madridit për shumë vite. Klubi spanjoll është duke negociuar rinovimin dhe
Inter ngelet duarbosh, Modric pranë rinovimit Luka Modric ka vendosur të rinovojë kontratën me Real Madridin duke mbyllur karrierën te Los Blancos. Sipas Marca, k