999 rezultate për

notre

Edhe 9 vjeçarja dhuron para për rindërtimin e Notre Dame Jo vetëm të pasurit dhe të fuqishmit po dhurojnë para për rindërtimin e Notre Dame, pasi zjarri shkatërroi katedralen e
Edhe për Notre Dame nisin konspiracionet, pse u dogj qëllimisht? Disa ditë pasi bota i kthey sytë nga Parisi për të parë se si katedralja 850-vjeçare e Notre-Dame u përfshi nga flakët,
Serbia dhuron 1 milion euro për katedralen Notre Dame Qeveria e Serbisë gjatë ditës së sotme tregoi se do të dërgoi një milion euro për ri-ndërtimin e katedrales Notre Dame.
Çatia e "Notre Dame" u shkrumbua nga flakët por 180 mijë bletët mbijetuan Dhjetëra mijëra bletë i kanë mbajtura zjarrit shkatërrues që pushtoj katedralen Notre Dame. 180.000 bletët që jetonin
"Bota është çmendur! 750 mln euro për Notre Dame, po fëmijët në Afrikë?" (FOTO LAJM) Pas shumës marramendëse të parave të mbledhura për të rindërtuar katedralen e Notre Dame në Paris, ka reaguar anëtari i
Policia franceze ndalon protestat në Notre Dame Jelek-verdhët kanë paralajmëruar protesta të tjera kundër pushtetit në Francë. Policia ua ka ndaluar atyre protestën pra
Zbulohet shkaku i zjarrit që dogji katedralen Notre Dame Autoritetet franceze dyshojnë se një ‘lidhje e shkurtër’ elektrike mund të ketë qenë shkaktari i zjarrit në Katedralen N
Kështu i gëzohet ISIS djegies së katedrales Notre Dame (FOTO LAJM) E gjithë bota u trondit nga imazhet në flakë të katedrales së famshme Notre-Dame në Parisë, e pas kësaj filloi edhe sens
Pamjet rrëqethëse, në flakët e "Notre Dame" shfaqet dy herë imazhi i Jezusit (FOTO LAJM) Imazhi i Jezusit, është shfaqur mes flakëve në Katedralen e Notre Dame mbrëmjen e së hënës, kur u përfshi nga flakët. Ky
Shpend Ahmeti, kundër fondeve të Kosovës për rindërtimin e Notre Dame Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka reaguar ndaj vendimit të kryeministrit, Ramush Haradinaj për ndarjen e parave ng
Sa para do jepen, Shqipëria i bashkohet donatorëve për rindërtimin e Notre Dame Listës së donatoreve per rindërtimin e katedrales Notre Dame të Parisit, shkrumbuar nga flaket pasditen e se henes i esh
Deputeti i LDK: Ku mund të shkojnë paratë e Kosovës të ndara për Notre Dame Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixihku e ka quajtur të panevojshme ndarjen e mjeteve nga ana e Qever
Gruaja pretendon se kishte parë Jezusin në flakët e katedrales së Notre Dame (FOTO LAJM) Një nënë nga Skocia thotë se e ka parë figurën e Jezusit në zjarrin e katedrales së djegur të Notre Dame në Paris. Si
Fotoja e fundit? Bota kërkon babain dhe vajzën që luanin para se të digjej 'Notre Dame' Një turist i quajtur Brooke Windsor pak minuta para se katedralja historike e Parisit 'Notre Dame' të digjej kishte shkr
Mesha e New-Yorkut është shpresë për katedralen e Notre Dame Skena e shkatërrimit nga zjarri të Notre Dame’it historik natën e mbëmshme sjellin kujtime të atyre që kujtojnë zjarrin
Del raporti, kaq vite duhen që të ndërtohet katedralja e Notre Dame Zjarri shkatërrues i rënë ditën e djeshme Notre Dame në Paris, dogji plotësisht majën dhe çatinë e katedrales së famshme
Presidenti i Rennes zemërgjërë, dhuron 100 milion euro për rindërtimin e Notre Dame (FOTO LAJM) Pas shkrumbimit të Notre Dames në Paris vijnë reagimet e para për të rindërtuar sërish Katedralen historike. Disa mil
Nostradamusi kishte parashikuar gjithçka mbi Notre Dame Zonja jonë (Notre Dame) do të qajë për të gjithë ne dhe do të shkëlqejë në distancë…Me ardhjen e pranverës një Kishë e t
Si u paralajmërua në film humbja e katedrales Notre Dame Katedralja e famshme e Notre Dame në Francë është përshirë nga flakët të hënën, dhe si pasojë një pjesë e saj është shka
Atë e bijë po loznin para katedrales “Notre Dame”, lajmi për ti gjetur ka marrë dhenë Një lutje për të gjetur dy njerëz të fotografuar para katedrales Notre Dame disa minuta para se të vërshohej nga zjarri,