999 rezultate për

norwich

Arsenali vendos të mos bëjë asnjë transferim gjatë këtij afati kalimtar Afati dimëror nuk është kohë e mirë për transferime, sepse asnjë klub nuk dëshiron të humb lojtarë në mesin e edicionit.
Barcelona ka arritur marrëveshje personale me mbrojtësin e Norwich Mbrojtësi i Norwich City, Max Aarons ka arritur marrëveshje pesë vjeçare me Barcelonën, raporton e përditshmja spanjolle
Kjo është skuadra e parë që "përshëndetet" me Premier League Me humbjen 0-4 në shtëpi nga West Ham United, Norwich City ka parë veten të bjerë nga elita e futbollit anglez. Pas 3
U ngjit nëpër shkallët e stadiumit për tu përleshur me tifozin, ky është dënimi për Dier Eric Dier i Tottenham është suspenduar me katër ndeshje nga FA pasi shkoi në shkallët e stadiumit për të përballur një t
FA Cup, Man.United mposht në shtesë Norwich dhe kalon në gjysmëfinale (VIDEO) Manchester United dhe Norwich City janë ndarë 1:1 pas 90 minutave të para në ndeshjen e vlefshme për Kupën FA, për t’i l
Futbollisti i Norwich infektohet me koronavirus në ndeshjen miqësore Gjithsej 16 raste janë zbuluar që nga momentin që filluan testimet për koronavirus në futbollin anglez. Dy raste pozitiv
Nuk e kishim parë kurrë, Krul vërteton se është specialist i penalltive me metodën që përdori ndaj "spurs" Norwich kaloi në çerekfinale të FA Cup pasi eliminoi Tottenhamin e Jose Mourinhos. Ndeshja e rregullt përfundoi me re
U eleminua nga Norwich, ylli i Tottenham përfshihet në incidentin me tifozët (VIDEO) Tottenham u eleminua befasisht nga Norwich në fazën e 1/8 të FA Cup. Koha e rregullt e ndeshjes përfundoi baras 1:1,
Tottenham triumfon ndaj Norwich, 6 pikë larg zonës Champions (VIDEO) Janë mbyllur dy nga tre sfidat e sotme në Premier League, me Leicester Cityn dhe Tottenham Hotspur që kanë marrë tri pik
Mbrojtësi i Premier League bën rolin e portierit (VIDEO) Një ngjarje interesante ka ndodhur sot në futbollin anglez në ndeshjen mes Bournemouth dhe Norwich. Mbrojtësi i Bour
Manchester United "shkatërron" Norwichin (VIDEO) Manchester United ka arritur të shënojë fitore ndaj Norwich Cityt me rezultat 4:0. Rashford realizoi dy gola, dhe Mar
Man United kalon në epërsi ndaj Norwich (VIDEO) Manchester United ka kaluar në epërsi kundër Norwichit Skuadra e Ole Gunnar Solksjaer ka shënuar në minutën e 27 me s
Tottenham bllokohet nga vendi i fundit në tabelë (VIDEO) Tottenham nuk ia ka dalë të shkojë më shumë se barazimin në ndeshjen e fundit për vitin 2019. Ekipi i trajnerit Mourinho
Befasohet Tottenham, Norwich në avantazh (VIDEO) Tottenham është befasuar në transfertë nga Norwich teksa vendasit kanë kaluar në avantazh në minutën e 18 me mesfushorin
Pas Krishtlindjeve rikthehet Premier League, këto janë ndeshjet që zhvillohen sot Sot zhvillohen ndeshjet e xhiros së 19-të të Premierligës angleze. Gjatë ditës zhvillohen nëntë ndeshje në katër orar
Arsenali zhgënjen sërish, nuk i bën punë as trajneri i ri (VIDEO) Arsenali nuk ka arritur të marrë më shumë se një pikë në udhëtim ndaj Norwichit në javën e 14-të në Ligën Premier, pasi
Arsenal e mbyll në disavantazh pjesën e parë ndaj Norwich (VIDEO) Edhe pse me trajner të ri pas shkarkimit të Emery, Arsenal duket i njëjti. Pas golit të barazimit me Aubameyang u men
Arsenal barazon rezultatin ndaj Norwich (VIDEO) Arsenal ka arritur të barazojë rezultatin përballë Norwich. Pas një penalltie të humbur vetëm 4 minuta pas golit të ava
Norwich befason Arsenalin (VIDEO) Norwich ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Arsenal në minutën e 21' me Pukki. Arsenal humbi mundësinë e art
Ka shpresë për Man United, fitore komode ndaj Norwich (VIDEO) Pas katër ndeshjeve me radhë pa fitore, Manchester United më në fund është këndellur. "Djajtë e Kuq" arritën të trium